Чи в церкві потрібно приступати до причастя на колінах, чи стоячи?
Запитання: Чи в церкві потрібно приступати до причастя на колінах, чи стоячи?Відповідь:Згідно нашого обряду і літургічних текстів, ми маємо приступати до Євхаристійного Христа стоячи. Цього нас навчає сама літургія, яка має в собі певні звернення до народу Божого, де...Warning: Undefined array key "extension" in /home/dc0/dc.lviv.ua/www/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1471
Як треба приступати до св. Причастя?
Як було в перших віках?Яка практика в нашому обряді?1. Як треба приступати до св. Причастя?У нашому обряді вірні приступають до св. Причастя стоячи і з руками зложеними при грудях навхрест. Голову дещо підносять, відкривають уста, язика не виставляють, і спокійно...Warning: Undefined array key "extension" in /home/dc0/dc.lviv.ua/www/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1471
Місія нездійсненна: “Встигнути на Св. Літургію!”
Читати тим, в кого з тим проблеми.членам спільноти “Домашня церква” – обовязково Найперше нам потрібно точно визначити, в яку церкву (переважно у великому місті є вибір) ми сьогодні плануємо піти (хоча, напевно краще ходити на одну парафію…). Отже,...Warning: Undefined array key "extension" in /home/dc0/dc.lviv.ua/www/wp-content/themes/Divi/epanel/custom_functions.php on line 1471