
Чому католики та православні “моляться іконам”?
Чи не грішимо ми проти Бога, вшановуючи ікони, адже було сказане,
що “не робитимеш кумира, зображення того, що на небі і землі”?
Як узгодити наявність ікон та біблійні правди?
Відповіді на ці та інші запитання в катехизі отця Романа Лаби про ікони на Радіо Марія.
Чи не грішимо ми проти Бога, вшановуючи ікони, адже було сказане,
що “не робитимеш кумира, зображення того, що на небі і землі”?
Як узгодити наявність ікон та біблійні правди?
Відповіді на ці та інші запитання в катехизі отця Романа Лаби про ікони на Радіо Марія.