Жінки, любіть своїх чоловіків

Жінки, любіть своїх чоловіків

Ти прочанин, який долає шлях, але спробуй втішатися дорогою.
Джон Павел «Твоє щастя залежить від тебе»

Послання до жінок, які втомилися від одноманітності, яким бракує любові, уваги, тепла, ніжних слів, доброти, поцілунків, обіймів, лагідності.

У кожного є своя дорога, свій хрест, доля, правда, сім’я… І всі розуміють, що пройти цією дорогою життя дуже непросто. Але кожен має власний унікальний життєвий план – Бог посилає нас у цей світ, аби ми донесли особливе послання, здійснили акт любові.

Отож, моє послання сьогодні буде до жінок. До жінок, які втомилися від одноманітності, яким бракує любові, уваги, тепла, ніжних слів, доброти, поцілунків, обіймів, лагідності. Все ніби закінчилось в один момент, і цей момент настав незадовго після одруження! І ми запитуємо себе: «невже пройшло кохання чи, може, ми стали іншими?»

Однак відповідь однозначна: любов – це жертва, боротьба, наука, це – врешті-решт мистецтво! То як зберегти хороші теплі стосунки у сірих буднях? Коли він приходить з роботи, вечеряє і починає займатись своїми справами, ніби не помічаючи тебе – треба діяти негайно! Отже, що робити, щоб чоловік хотів тобі довіряти, милуватися і захоплюватися тобою щодня?

1. Здивуйте свого чоловіка цікавим вечором, який сплануєте заздалегідь.

2. Любляча дружина наголошує на позитивних якостях свого чоловіка і допомагає йому віднайти і розвинути його таланти. Складіть перелік позитивних якостей чоловіка і нагадуйте йому про це.

3. Візьміть у бібліотеці книжку з романтичною поезією. Попросіть коханого вибрати один вірш і прочитати його для вас перед сном.

4. Зробіть йому подарунок просто так. Можна календар, де в кількох днях кожного місяця вписано «особливі дні для чоловіка».

5. Висловіть свої почуття у неординарний спосіб! Напишіть на дзеркалі у ванній: «Я люблю тебе», або приклейте записку на сонцезахисний щиток у його машині.

6. Спробуйте огорнути свого чоловіка турботою. Придумайте три нові способи, як йому прислужитися цього тижня.

7. Купіть десяток листівок і надсилайте їх вашому чоловікові по одній щомісяця.

8. Часто моліться разом.

9. Ідіть разом до Бога. Запитайте, що Він хоче для вашого шлюбу і налаштуйтеся це виконувати!

10. Спокуса є неминучою, але це не проблема. Проблемою може бути, як ви сприймаєте спокусу – ви будете з нею загравати, насолоджуватися чи відкидати її?

11. Напишіть чоловікові записку: «Ти стаєш кращим і кращим з кожним днем!» та приклейте її на дзеркало у ванній.

12. Допомагайте своєму чоловікові реалізувати потенціал. Спитайте у нього: «Що б ти хотів робити через п’ять, десять років? Як я можу тобі в цьому допомогти?».

13. Не говоріть: «Ти не розумієш!», скажіть: «Дозволь мені сказати це по-іншому».

14. Пообіцяйте своєму чоловікові, що ніколи не будете принижувати його в присутності інших.

15. Знайдіть десять хвилин щодня для спокійної розмови.

16. Жінка не мусить коритися своєму чоловікові, турбуватися про нього, допомагати йому. Вона хоче це робити!

17. Постійно говоріть своєму чоловікові: «Я кохаю тебе більше, ніж вчора, але менше, ніж завтра».

18. Коли він приходить з роботи, перш ніж робити щось інше, привітайте його з любов’ю і щирим інтересом: «Я скучила за тобою», «Рада тебе бачити», «Як пройшов твій день?».

19. Напишіть записку про те, що він є особливою людиною.

20. Деякі дружини не можуть зробити свого чоловіка щасливим, деякі роблять його щасливим, а інші допомагають йому відчути, що він є найщасливішим чоловіком на землі. Що відчуває ваш чоловік?

21. Добра жінка – та, яка може задовольняти свого чоловіка усе своє життя і бути завжди задоволена одним чоловіком. Це вимагає зусиль, часу, зобов’язань і Божої ласки, але це можливо. Зробіть це вашою метою, щоб зберегти ваш шлюб.

Спробуйте – результат не за горами! Звісно, це не просто. Вас може спіткати невдача, біль, розчарування… однак знайте, що єдина реальна невдача – це та, яка нічого нас не навчила.

Якщо, коли ти робиш добро, тобі скажуть, що ти його чиниш з егоїстичних причин – не зважай, і роби добро. Люди, яким ти допоміг, можливо, не будуть тобі вдячними – не зважай і допомагай їм. Віддай світові найкраще – ймовірно, що тебе ударять і відштовхнуть, але не падай у відчай і віддай найкраще! (Мати Тереза із Калькутти).

Успіх жінки не в тому, ким вона є: професором, міністром, директором, а в тому, який біля неї чоловік. Адже мудра жінка своєю любов’ю, підтримкою, розрадою, усмішкою, поглядом і навіть мовчанням зробить так, щоб її чоловік завжди був президентом! А якщо він – президент, то ви…

Наталя Бокла, dyvensvit.org