Лист жінці

Ти є унікальною і неповторною! Ти є особливою, справді! Такою створив Тебе Бог, а Він творить лише шедеври. І Ти теж шедевр! Ти вже є шедевр.

Такою, як Ти є. І не потрібно нічого допрацьовувати чи змінювати. Потрібно лише не сумніватися в тому, що Ти є цінною сама по собі. Зовсім не тому, що Ти робиш щось особливе, чи тому, що Ти є незамінимою. Так, все це правда, бо Ти справді робиш щось особливе, народжуючи дітей, підтримуючи чоловіка, працюючи професійно чи творячи красу навколо. Ніхто інший не зміг би цього зробити так, як Ти. І якщо б не Ти, усім навколо було б набагато важче.

Але Ти є цінною і вартою любові не тому, що Ти все це робиш. А тому, що Ти просто є. Такою, як сотворив Тебе Бог, допускаючи різні ситуації у Твоєму житті. І Ти зможеш бути щасливою не тоді, коли допрацюєш, “дотягнеш” чи зміниш щось в собі. А тоді, коли приймеш себе такою, як Ти є і полюбиш себе.

І хоч Ти вважаєш себе такою недосконалою, такою не вартою уваги, турботи і любові, і здається, що “таку” Тебе любити не можна. І тому потрібно ще трошки напрягтися і змінити, переробити ці свої недосконалості (схуднути чи поправитись, підстригтись чи відростити волосся, довчити мову/комп’ютерну програму чи ще кілька нових рецептів блюд, трошки заспокоїтись чи навпаки бути жвавішою, тощо). Здається, що ще трошки допрацюєш і тільки тоді будеш варта уваги і любові. Тільки тоді зможеш відчувати себе спокійно і впевнено.

Але Ти лише відтягуєш момент свого щастя… наче боїшся його… наче не віриш, що достойна бути щасливою просто так. Просто тому, що Бог сотворив Тебе Жінкою.

Не бійся! Будь щасливою вже! Просто зараз! Просто тому, що Бог любить Тебе зараз! І завжди любив! Він не чекає, поки Ти змінишся, станеш досконалою, щоб лише тоді полюбити. Але Він дуже хоче, щоб Ти була щаслива вже! І завжди! Бо тоді Він втішиться, як люблячий Батько радіє щастю своєї дитини.
Тож, будь щаслива на Славу Божу!