Якого ставлення заслуговує ця жінка?

Якого ставлення заслуговує ця жінка?
Якщо вам мало уваги приділяють чоловіки, не поступаються місцем, мало захоплюються і мало говорять компліментів…
Якщо ви не ловите на собі захоплених поглядів чоловіків, що проходять повз вас…
Якщо у вашому домі давно не було квітів…
Якщо ви вважаєте, що краще за вас чоловік нічого не зробить і йому не можна доручити відповідальності, навіть за найменші дрібнички…
Якщо чоловік вам каже: «Ну що ти зі мною весь час сперечаєшся?!» – це ознаки того, що вам терміново потрібно повернути свою жіночність.

З ЧОГО ПОЧАТИ?
Підійдіть до дзеркала і запитайте у себе: «ЯКЕ СТАВЛЕННЯ ВИКЛИКАЄ ДО СЕБЕ ЦЯ ЖІНКА?»

– Як вона виглядає? Що з нею хочеться зробити? Можливо, її хочеться приголубити? Або посміхнутися їй? Або пожаліти? Або порадіти разом з нею? А може погодувати? Або зводити в кіно? Погладити гарне волосся?

– Як вона дивиться? Її погляд підтримує? Або любить? Або заграває з вами? Або в ньому докір, критика? Адже таким поглядом ви дивитеся на чоловіків, мої дорогі…

– Що на ній надіто? Нею хочеться милуватися? Або захоплюватися? Або роздягнути?…

Це все про вас, мої любі.
Будьте чесними з собою.
Це те, якими вас бачать оточуючі.
І це те, що можна поліпшити й вдосконалити.

Що ж з тим всім робити? – запитаєте ви. Це і буде вашим завданням на ДВАНАДЦЯТИЙ ДЕНЬ нашого Марафону. (вправа взята з блоку “Генеральне прибирання он-лайн марафону “Нова я до Нового Року”. Стиль та подача матеріалу за 2.12.2015)

Все просто: повісьте стікер на дзеркало з питанням: ЯКЕ СТАВЛЕННЯ ДО СЕБЕ ВИКЛИКАЄ ЦЯ ЖІНКА? – І кожен раз, бачачи своє відображення, задавайте собі це питання. Тренуйтеся зображати Жінку. Милу, Добру, Уважну, Ніжну, Пристрасну … (дальше доповніть самі).

А ще краще поспостерігайте за чоловіками, яку жінку вони хочуть бачити поруч.

Згадайте себе дитиною – милою безтурботною дівчинкою, 2-3-4-5… років, що в новому вбранні крутиться перед дзеркалом, в маминих туфлях, з маминою помадою на дитячих губках – справжня маленька леді, бешкетлива красунечка, якою всі так захоплюються!
Куди зникла ця маленька дівчинка? Виросла, подорослішала, відклала в сторону свою безтурботність, бо в житті не все так просто?
І так, і ні. Насправді, вона завжди з вами, ваша маленька Наталочка-Олеся-Оленочка-Іринка… Лише чекає часу, коли ви згадаєте про неї і впустите в своє життя.
Напевно, пора.
Це не займе у вас багато часу. Робіть це у ванній вранці або ввечері, коли вмиваєтеся: просто зупиніться перед дзеркалом на хвилинку, включіть спогади, уяву, фантазію – відчуйте свою дитячу спонтанність та безпосередність. Пограйтеся з собою!

Посміхніться. Посміхніться таємниче. Кокетливо. Закликаючи. Посміхніться щасливо!

Спочатку, можливо, це буде для вас незвично і смішно. Ми ж привикли бути розсудливими і розважливими – дорослими, одним словом. Чудово! Не треба робити це занадто серйозно, просто пограйте в це! Коли в и в останній раз грались? Але по-настоящому…
Пам’ятайте: в жіночності дуже багато легкості і гри.

Отже, ще раз: посміхніться, постріляйте оченятками, надуйте губки, пограйте з поглядом, попросіть що-небудь очима, обличчям, руками.
Віддайте щось – бери, це тобі.
Покажіть поглядом, що ви ніжна і тендітна.
Покажіть, що ви – вогонь. Вау!

Тренуйтеся, а точніше не зовсім так – отримуйте задоволення і насолоду від своєї жіночності. Вона в вас точно є!
І вчіться втілювати свої нові вміння в житті.
І завжди тримаєте в голові (не лише при спілкуванні з чоловіком) головне питання – якою вас зараз бачать? Що інші зчитують при погляді на вас? Яка жінка перед ними?

Напевно, буде чудово, якщо чоловік, спілкуючись з вами, буде бачити перед собою життєрадісну, щасливу, легку, і здатну любити жінку. Тоді йому захочеться посміхнутися вам у відповідь, захочеться захопитися – і розповісти про що-небудь, розуміючи, що жінка з таким поглядом і виразом обличчя зараз його прийме і вислухає. Не хвилюйтеся, коли вам потрібно – він про вас потурбується, особливо якщо замість німого докору в обличчі і підібраних губах ваш чоловік побачить посмішку і тепле прохання про допомогу. А якщо ще додати до вираження вашого обличчя захоплення його силою і вмінням … Мммм …

А ще я подумала, що, ми – жінки, красиві насамперед не стільки своєю зовнішністю, скільки своїм СТАНОМ. Кожна наша радість чи відкриття запалює погляд тими самими бешкетними вогниками, які так притягують до себе, манять і лякають одночасно. А кожне розчарування та жаль відкладається невидимою зморшкою на наших обличчях, і погляд гасне. Повірте, можна мазати на себе тисячі дорожезних кремів, стежити за кожним грамом з’їденого, як прискіпливий скульптор будувати своє тіло в тренажерних залах, перечитати сотні мудрих і не дуже книжок, пройти десятки різних тренінгів, але без справжнього задоволення життям, без віри в любов, в дружбу, в Вищу силу, без повсякденного гумору, легкого ставлення до життя, – дуже складно нам засяяти зсередини…

То ж , тренуємося, мої любі! Тренуймося бачити в собі ту маленьку ніжну красунечку з бешкетливим поглядом! Тренуймося «випускати» її в світ
Вчимося бути прекрасними!

Успіху вам!