Психологія жіночності. Хто вона, жінка?

Психологія жіночності. Хто вона, жінка?Україну завжди прирівнювали до квітучого саду. Українок рахують самими красивими жінками та чудовими господинями. Українців сильними та відважними. Дітей – вихованими та розумними. Кожна сім’я – дуже важлива, безцінна, унікальна та неповторна. Якщо ми хочемо мати мир у світі, ми повинні розпочати з сім’ї. І неабияку роль у сім’ї виконує ЖІНКА.

Цікаво, що Бог створив жінку з ребра чоловіка. Не з ноги, щоб бути приниженою, і не з голови, щоб перевершувати, а з боку, щоб бути поруч рівною. З-під руки, щоб бути завжди захищеною, і з сторони серця, щоб бути коханою…

Які ж це жінки?

Жінки – ніжні та тендітні. З ними хочеться зустрічати світанок і захід сонця, цілуватись, просинатись та засинати в їхніх обіймах. Їхній настрій дуже мінливий, кількість взуття та сумочок надзвичайно різноманітна. Вони уміють створювати затишок, а також салат з одного продукту та скандал без причини. Вони красиві, деколи від погляду на них захоплю дух і навіть не має слів щоб розповісти про їхню красу. Вони часто ображаються та придумують те, чого не має. Вони плачуть. Вони дуже люблять несподівані подарунки. Вони інколи сваряться. Вони не досипають ночами але роблять вигляд що не втомлюються. Вони майже усе вміють, і дуже розумні.

Жінці властива сила, яка є могутнім джерелом допомоги та підбадьорення в житті. Жінка навчає інших тому, як поводитися з нею, показуючи те, як вона сама до себе відноситься! Окрім того, кожна жінка хоче, щоб чоловік розділив з нею пригоду. Багато чоловіків помиляються, вважаючи, що жінка і є пригодою. Жінка не хоче бути пригодою, вона хоче сама брати участь у ній. Нарешті, кожна жінка хоче мати красу і викликати захоплення. Більшість дівчаток пам’ятають про те, як надягали найкрасивішу сукню, виходили у вітальню і кружляли, намагаючись викликати захоплення батька. Вимагаючи від жінки бути жорсткою, успішною і незалежною, наше суспільство вбиває жіноче серце. Людям потрібно почути, як жінка співає власну пісню. Бути справжньою жінкою – великий привілей, це не випробування, не тяжка праця і не хрест. Це подарунок долі. Справжній жінці цікаве її життя. Вона не говорить “так”, якщо її серце каже “ні. Справжня жінка знає: в кожному віці є своя краса і чарівність. За кожним сильним чоловіком стоїть мудра жінка. Але й мудра жінка повинна бути впевнена, що її чоловік достатньо сильний, щоб уберегти від усіх негараздів і бід. А ще кожна жінка вміє створювати Дива.

«Той, хто бачив народження своєї дитини, як бачив я, вже ніколи не засумнівається в жіночій силі. Вони сильніші від нас. Для них не існує дурниць – тільки головне. Життя, діти, кохання. Вони не завойовники – їм і так належить світ, тому що вони здатні створити нове життя.»

© Джонні Депп

10 рецептів для щастя:

1. Зосередься і пізнай свої переваги, цінності та таланти. Вони є у кожного і в тебе теж. Це абсолютно точно! У Всесвіту немає улюбленців, кожен важливий. Порадій, що ти така цінна.

2. Люби інших та поважай їх і себе. Люди різні, приймай їх іншими. Вони мають право бути собою. Живи і дай жити іншим.

3. Подумай про свої стосунки з Богом та про те, що життя і час минають. Господь ніколи не зійде з небес і не скаже: «З цієї хвилини я дозволяю тобі бути щасливою!», ти сама це вирішуєш. Наше призначення в тому, щоб змінитися самим на краще.

4. Не витрачай час на злість. Пробач і дякуй за те, що маєш. Наше життя — це часто відображення наших переконань.

5. Дбай про потребуючих. Роби несподівані дарунки іншим. Турбуйся про себе. Помолись за тих, за кого не має кому. Слухай своє любляче серце і йди туди, куди воно тебе кличе.

6. Цінуй те, що є навколо тебе. Помічай маленькі дрібниці як дитина, та радій кожному дню. 1 раз в тиждень застанови собі психологічну дієту( вибери всього 1 день, в який ти відмовишся від соцмереж, чи мобільних розмов, або вибери мовчанку, розважання, читання, мистецькі подорожі по місту, релакс).

7. Світ насправді сповнений позитиву та добрих людей. Просто варто знайти кнопку всередині себе, яка включає це сприйняття. Це можливо.

8. Склади список речей які роблять тебе по-справжньому щасливою. Роби це і дозволяй собі це частіше. Те, на чому ми загострюємо нашу увагу, має особливість збільшуватися в розмірах.

9. Пам’ятай про баланс у своєму житті. Знаходь час на все: і на тіло, і на діло, і на коханих людей, і на мрії та молитву.

10. Коли тобі важко, пам’ятай що все так не буде. Ми прийшли у цей світ, щоб вчитися. І життя кожен день викладає нам новий урок. Підіймайся з колін і вирушай далі на пошуки своїх ресурсів і щастя.

ТИ це можеш!

Марія Хомів,
лікар психотерапевт,
учасниця майстер-курсу в методі позитивної психотерапії, член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP),
член Української Спілки Психотерапевтів (УСП), Координатор благодійного проекту для вагітних «Школа щасливого материнства св.Анни»

.