Як сьогодні жінці віднайти втрачені орієнтири

Як сьогодні жінці віднайти втрачені орієнтири
Сотні тисяч парфумів, модний одяг, омолоджувальні процедури, передбачення гороскопів, тисячі порад як бути вічно молодою, жити на повну, шукати багатше і цікавіше.
Що стоїть за цим по великому рахунку? Боротьба за серце жінки, її цінності. Часто це приводить до односторонності/ відірвання від джерела, від цілі, від напрямку, втрату справжнього, і себе в тому числі.

Марія, мати Божа – це архетип жінки, яка відкрила людство до Бога. Так «Марії» відкрило нам правду про те, ким є людина за своєю природою та яке найбільше покликання жінки: це покликання до єдності. Пречиста Діва показала нам , що жінка знаходиться в центрі Божого задуму про спасіння людства. Це духовний вимір, це шлях до чистого серця, вміння навіть із своїми стражданням довіритись Богу.
Святі жінки є уособленням ідеалу жіночності, проявом дару любові та сили одночасно. («Іван Павло II- Лист до жінок»). Вартуючим є розуміння покликання жінки через правду про справжню любов, бо жінка створена щоб бути любленою і щоб передавати любов. У цьому полягає жіночність. А у тому, що жінка створена для любові, і для пошуку себе в любові, полягає гідність та покликання жінки.А велич, у тому, що саме жінка покликана до сопричастя з Богом та чоловіком, до дарування і до передавання життя. Жінка вдягнута у сонце, яка перемагає змія- може перемогти зло.
Жінці Бог довірив особливу місію- він довірив їй Людину, будучи при цьому джерелом життя. Завдяки материнству Богородиці , Бог встановив союз з людьми, дарував нам спасіння. Кожна жінка може ділитись життям чи наснагою до життя, кожна у свій спосіб: ніжністю, ласкою, служінням, чуйністю, прийняттям, турботою, любов’ю, чарівністю, своїм sacrum тіла, жіночністю, маючи при тому особливий орієнтир в житті- Богородицю.
Іван Павло II залишив нам своє розуміння покликання жінки в сучасному світі і певний заклик, він казав так: «Господь сьогодні довіряє жінці людину. Людство може залишитись людяним лише завдяки жінці- тій жінці, яка може надати тому людству людяних рис, ознак, які тільки жінка здатна завдяки своїй природі та вмінню охороняти це життя і плекати його, а відтак привести до єдності з Богом». Отож природа жінки – це справді неймовірний дар, шанс, можливість. Але чи зуміє жінка ним скористатись- залежатиме від того, які орієнтири вона обере в житті.

Марія Хомів