Реколекції для Жінок, 3 – 4 листопада 2012року

Розпочалися реколекції зранку в суботу 3 листопада запаленням свічки, полум’я якої символізує присутність Ісуса Христа, і молитвою, яку провадив модератор Домашньої Церкви отець Кирило Оприск.
Близько пятидесяти жінок і незаміжніх дівчат слухали науки отця-диякона Андрея Павлишина, який розповідав про шлюбні обітниці любові, чесності, вірності, послуху, які складає наречена під час шлюбу.
Чудові конференції пана Юрія Онишка розкрили багатьом жінкам правду про роль чоловіка у житті жінки, про психологічні відмінності між чоловіком і жінкою, про спілкування у подружжі.
У неділю лікар-гінеколог пані Зореслава Городенчук розповіла про природне планування сім’ї та про НаПроТехнології, які дозволяють родинам, які прагнуть народити дітей, здійснити їхню мрію – природно і надійно.
Дитячий психолог пані Маряна Лукасевич розповіла про основні засади у вихованні дітей.
Велике враження на учасників реколекцій справила Архієрейська Служба Божа, яку відслужив єпископ Одесько-Кримський Кир Віктор. Під час цієї Літургії, на велику радість всіх нас. був висвячений на священника наш отець Андрей – МНОГАЯ ЛІТА!!!!!!!

Мирон Шкробут