Бути доброю дружиною

Бути доброю дружиноюКоли хтось хоче заподіяти тобі шкоду, уяви собі що ти прозорий, і усе негативне проходить крізь тебе не затримуючись, якщо ти зможеш стати прозорим, цей негатив пройде крізь тебе, облетить навколо землі і вдарить нападника в спину. Таким чином він сам себе покарає. На моє запитання, а як же стати прозорим, він відповідав: навіть якщо ми подумки просто проговоримо цю техніку в момент нападу або перед ним, вона вже починає працювати! Тобто для початку, треба просто сказати собі – я прозорий і чистий і ніякий бруд до мене не прилипне, а пройде крізь мене ,і це буде працювати;) Така ось метафора;)

Ваші страхи не дозволять Вам зараз здійснити свою мрію, для цього потрібно спочатку стати іншою людиною, розвинути в собі впевненість, налагодити стосунки , а потім діяти далі.

Закономірно виникає питання – Що Вам робити конкретно? Так?
Піти в аптеку, купити там найбільшу таблетку, сказати собі – «це мені не допоможе», і викинути її
І так почати змінювати себе.
Спочатку сказати собі правду про себе. Можете перерахувати недоліки чоловіка, і знайти в собі їх відповідності, так буде легше «побачити колоду в своєму оці».
Далі- прийміть себе такою, яка Ви є сьогодні. Так – в Вас багато недоліків, у свої роки Ви багато чого не вмієте, але у Вас є шанс цього всього навчитися.
Можете написати величезний лист прощення, в якому викладіть всі свої негативні почуття по відношенню до чоловіка і до себе, і пробачте себе і його за них, від душі.
І….починайте жити по-іншому.
Щоранку прокидайтеся з думкою про те, що поруч з Вами -чоловік, якого є за що поважати. Знайдіть у ньому ці якості, і хваліть його за них. Для початку подумки.
Подумайте, що хорошого Ви хочете зробити сьогодні для нього. Просто так. Як Ви хочете проявити свою увагу?
І робіть це!
Коли Ваша кількість гарного, стосовно чоловіка, переважить на чаші терезів всю ту шкоду, що Ви завдали вже йому своєю неповагою, тільки тоді він змінить своє ставлення.
Такі дії розвивають в жінці Жіночність, Чутливість, Доброту і Милосердя! ТІЛЬКИ ТАКІ ДІЇ зроблять Вас Щасливою!
Підняти чоловіка з дивана може тільки щиро люблячий ПОГЛЯД його жінки! Претензії і критика утискують його ще глибше в ложе бездіяльності.

«Якщо тобі не дано стати великим осетром,
Не сумуй! У цьому немає гріха.
Стань фореллю – але найкращою фореллю,
Щоб тобою пишалася ріка »

З нету.