Гірка правда про аборти

Два відео, які відкривають страхітливу правду про те, що аборт є актом насильства, який вбиває дитину і це насильство і далі поширюється.

Страшна правда про аборти на пізніх термінах в США.
Запис прихованою камерою в абортивних клініках США, де вбивають навіть шестимісячних дітей. Відеоматеріал записала одна з активісток Pro-Life.


Так само, як і з чорношкірими захисниками прав у 1960-х роках, сьогодні мирні демонстранти – захисники життя зазвичай зазнають жорстоких атак поліції. Якщо ви думаєте, що це – лише агітаційна риторика, наступні шість хвилин можуть змінити вашу думку.
Деякі з дітей, яких ми вам покажемо – це типовий результат девяти- та десятитижневих абортів. Оскільки аборти ніколи не роблять до шести тижнів вагітності, то кожна дитина, яку вбиває аборт, вже настільки добре сформована, що її серце бється та мозок продукує біоелектричні імпульси – мозкові хвилі. Однак, багато дітей, яких ви побачите, належать до другого та третього триместрів вагітності .
Більшість дітей ми витягли з мішків, які знайшли у смітниках позаду клініки абортів у Г’юстоні, штат Техас. Їх показують, щоб підкреслити той огидний факт, що переважна більшість всіх абортів здійснюються просто як засіб контролю за народжуваністю.
Також ми хочемо, щоб ви зрозуміли, що аборт, який робиться з метою майбутніх вигод, законодавсто дозволяє протягом усіх дев`яти місяців вагітності.
Дехто може запитати, для чого потрібне таке відео. Відповідь можна знайти у страшному фільмі, який використовують, щоб навчати про нацистський голокост євреїв.
Вчителі не показують зйомки кривавої ІІ Світової війни, щоби маніпулювати емоціями студентів, вони використовують плівку тому, що нацистські табори смерті – це настільки невимовне зло, що самі лекції не змогли б це адекватно описати.
Голокост абортів – не інакший.
Кожен інстинктивно відчуває, що аборт – це зло, але багато людей помилково думають, що це часто – менше з двох зол. Доки ви не побачите картин, які ми вам покажемо, ви не зрозумієте, яке це насправді зло. Зробивши цей фільм коротким і без коментарів, ми побудували показ так, щоб ви мали змогу при потребі просто відвернутись. Але ми сподіваємося, що ви його подивитеся, тому що незнання, підкріплене запереченням, спотворює реакцію нації на аборт. Адже коли щось таке – настільки шокуюче, що ми не можемо навіть на це дивитися, то ми не повинні і толерувати цього.

2

Текст субтитрів:
(Субтитри повинні йти під час звучання пісні Кемпера Креба “Прокляття”)


Судді відсунули в бік закон
І в своїй гордості не помічають зла,
Вставляючи зуби у пащу сатани
Та згодовуючи йому наших дітей.
“Прокляття, прокляття”, голосить закон;
Прокляття, прокляття на людську гордість.
Прокляття тому, хто заперечує
Божий образ в людині.
Якщо розглядати її в поняттях коштів та вигод,
Ненароджена дитина є хворобою –
Голокост вважають годящим
Для нашої вигоди.
Їх видирають з утроби матері,
Їм заперечують Небо, відмовляють у похованні;
Зачаті в похоті на свою згубу
Жертви задоволень.
“Прокляття, прокляття”, голосить їхня кров;
Прокляття, прокляття, кричать небеса.
Прокляття тому, хто наважується зневажати
Божий образ в людині…
Лікарі з руками по лікті в крові,
Які люблять гроші більше, ніж людей,
Поклоняючись жадобі – їхньому богові, тчуть вони свої плани,
Різники людського роду.
О Господи, спаси нас від цього зла,
І наверни наші серця – хрестом чи мечем.
Наш народ не може довше витримати
Жити під Твоїм гнівом!
Прокляття, прокляття на їхні голови,
Господи, спаси їх, або вигуби.
І сповни наші народи Твоїм острахом
Та відверни Свій гнів.
Господи, відверни свій гнів.
Господи, помилуй!
Христе, помилуй!