Незнаний Друже!

Господь подарував мені Ласку написати ці слова для Тебе, щоб Ти став Апостолом Життя. Життя ненародженої дитини, що у сучасному світі є мішенню смерті. Розпуста, контрацепція, аборт ось атомна бомба яка обриває і топче цвіт юності та молодості, яка нищить мир людського серця, яка гасить вогнище родинної любові, яка спалює силу народу, а найголовніше, яка занапащує безсмертні душі, за які Господь став Суцільною Живою Раною на Хресті, щоб відкрити їм Небо.
Від Тебе так багато залежить!!! Твій приклад, твоя молитва, твої слова. Ти не в силі змінити існуючих державних законів, але Ти в стані тримаючись за руку Преблагословенної Діви Марії скріплений Міццю Христових Таїнств Сповіді і Пресвятої Євхаристії стати світлом для своїх близьких, стати свідком Правди, тієї Правди, від якої різними способами ворог спасіння хоче відтягнути людей, однак за яку віддавали своє життя мученики і будуть віддавати до кінця світу, як дівчинка-підліток Марія Горетті за збереження святої невинності, як державний урядовець Томас Мор за єдність і нерозривність християнського подружжя, що є Святою Тайною, як лікар жінка і матір Джоанна Берета Молла та наша землячка світлої пам’яті Наталія Джула, що поклали своє життя на вівтар жертвенної любові, зберігаючи життя ненародженої дитини. Свідчи Істину:
• Дошлюбна чистота це Безцінний Скарб і його треба берегти і донести до Таїнства Подружжя, уникаючи усіляких нагод до гріха!
• Аборт це вбивство, а тому кров невинної дитини не може принести в дім Радість!
• Контрацепція – це здебільшого аборт, лише на ранніх стадіях розвитку дитини, оскільки перешкоджає загніздженню дитини в лоні матері.
Так, для прикладу: внутрішньоматкова спіраль робить з жіночого лона справжній цвинтар, оскільки за рік відбувається декілька абортів в наслідок її дії. В США заборонили її, бо внаслідок вжитку багато жінок розплатилися ціною власного життя, з огляду на ускладнення, які викликає ця машина смерті; гормональні контрацептиви (ОК), окрім абортивної дії, мають також канцерогенний ефект (викликають рак). Наслідки їх використання: безпліддя, порушення менструального циклу, емболія, інсульти, інфаркти, ожиріння, онкологічні захворювання і це далеко не повний перелік хворіб. Однак існують і більш віддалені наслідки застосування оральної контрацепції, що відбуваються на генетичному рівні. Наприклад, порушення фенотипу плоду, котрий розвивається в матері, що приймала ОК а також мутація яйцеклітини. Таким чином споживачі контрацепції є виконавцями аборту, причетні до смерті невинної дитини як Божого Дару, шукають грішної насолоди зв’язуючи Господеві руки і заперечуючи Священний План Творця щодо задуму подружжя і гідності статевості.
„Пізнайте Правду і Правда визволить вас” – сказав Господь.
„Ось перед людьми життя і смерть, що забажає, те йому дається”(Сирах 15,17).
„Хто має Мої заповіді й береже їх, той Мене любить”(Ів.14,21)

ВИБИРАЙ ЖИТТЯ ЗА БОЖИМИ ЗАПОВІДЯМИ,ЩОБ ТОБІ ЖИТИ ВІЧНО!

Наталя Назар, 2007