Цілком таємно – Геноцид продовжується.

Цілком таємно - Геноцид продовжується.
Період Другої світової війни. М. Борман, котрий постав оскаржений перед світовою спільнотою за злочини проти людства в Нюрнбергському процесі казав:
„Обов’язком слов’ян є працювати на нас. Плідність слов’ян є небажаною. Нехай використовують презервативи, роблять аборти – чим більше тим краще. Освіта є небезпечною” [1].
В 1942р. в Берліні з’явилися зауваги і пропозиції до плану „Ост” д-ра Ветцеля, начальника відділу колоніальної політики, зокрема він пропонує:
„…Є багато шляхів підриву біологічної сили народу… Ціль політики по відношенню до населення на російських (Україна на той час вже вся була під владою рад) територіях буде полягати до доведення народжуваності росіян (для німців національність в СРСР одна ) до більш низького рівня ніж у німців. В цих областях свідомо проводити політику на зменшення населення. Засобами пропаганди, особливо через пресу, радіо, кіно, листівки, короткі брошури, доповіді і т.п. постійно формувати думку населення про те, що шкідливо мати багато дітей. Треба показати яких великих засобів потребує виховання дітей… Треба говорити про велику небезпеку, якій наражається жінка, народжуючи дітей. Поряд з тим слід розгорнути широку кампанію протизаплідних засобів. Поширення цих засобів і абортів ні в якому разі не повинні обмежуватися. Чим якісніше будуть проводитися аборти, тим з більшим довір’ям до них буде ставитись населення. Слід пропагувати також добровільну стерилізацію. Поряд з цими заходами в галузі охорони здоров’я, не повинні чинитися ніякі перешкоди розлученням. Не слід допускати будь-яких пільг багатодітним, не виявляти грошової допомоги у вигляді нарахувань до заробітної платні” [2].
Чи не ідеально змальована картина сучасної української дійсності!!!
Геноцид продовжується.
Від твоєї постави залежить багато: твоє Щастя, твоя Вічність, навіть доля Ненародженої Дитини.

Розп’ясти чи відпустити…

Вибір Твій…

1.Heydecker J., Leeb J. Trzecia Rzesza w świetle Norymbergi – bilans tysiąclecia. –Warszawa: KiW.– 1979. – S. 391.
2. Петровский Н. Секретний удар //http:www.nextpresident.ru/index.php?option=com_content&task=view&id=1020&Itemid=17