ТЕСТ

1. Проповідник і його дружина – бідні. У них вже 14 дітей. Дружина знову виявила, що вагітна в п’ятнадцяте. Вони живуть у великій бідності. Беручи до уваги їх бідність і надмірний ріст населення у світі, Ви би порадили їй зробити аборт?
2. Батько – хворий, у матері – туберкульоз. У них є четверо дітей. Перший – сліпий, другий помер, третій – глухий, у четвертого туберкульоз. Вона довідується, що знову вагітна. Враховуючи цю важку ситуацію, Ви би порадили їй зробити аборт?
3. Білий мужчина зґвалтував тринадцятирічну негритянську дівчину. Вона завагітніла. Якщо би ви були її батьками, ви би порадили їй зробити аборт?
4. Дівчина-підліток – вагітна. Вона не одружена. Її наречений – не батько дитини і дуже засмучений. Ви би порадили їй зробити аборт?

Якщо ви відповіли «так», то…


У першому випадку ви тільки що вбили Джона Уеслі, відомого євангеліста ХІХ ст. У другому випадку ви вбили Бетховена. У третьому випадку ви вбили Етель Уотерс, відому негритянську співачку в стилі «gospel». Якщо ви відповіли «так» у четвертому випадку, ви тільки що оголосили про вбивство Ісуса Христа!

(за матеріалами журналу «Любіть одне одного», 2005 рік)