Аборт, сурогатне материнство, контрацепія – виклики, запитання і відповіді

Аборт, сурогатне материнство, контрацепія - виклики, запитання і відповіді

Аборти, сурогатне материнство, контрацепція.
Яке ставлення Католицької Церкви до цих проблем сьогодення.
Отець Ігор БОЙКО під передач на Радіо Марія про ці та інші питання…

Аборт
Дитина має право на індивідуальне, природне право дане їй Богом на життя, яке не встановлене НЕ її матір’ю, і не лікарями! Сам Бог кличе до існування цю істоту! Матір має бути свідомою того, що має прийняти цей дар, навіть ЗОБОВ’ЯЗАНА це зробити!
Важко назвати дитину, яка зачинається в лоні від насилля – плодом любові. Тому, що був сам акт насилля. Природно, що жінка не хоче приймати дитину. Церква каже, що навіть, якщо вона зачата в таких драматичних обставинах, все одно, життя саме у собі є святим і НЕДОТОРКАННИМ! Жінка стоїть перед вибором: супроти неї була вчинена несправедливість. Зробивши аборт – вона лише продовжить злочин!
Що навчає нас КАТОЛИЦЬКА церква про аборт?

Сурогатне материнство
Днями Рада Європи відхилила пропозицію про легалізацію сурогатного материнства. Цікаво, що в Україні легалізували цю норму ще у 2004 році! Як християни дивляться на цю проблему і в чому полягає гріх подібного методу народження. Бажання бути матір’ю чи батьком притаманне кожній особі. Сучасна проблема беспліддя є дуже актуальною. Медицина зробила крок вперед, є багато методів лікування, але існує запитання: чи все те, що нам пропонують медики відповідає гідності людини.
Сурогатне материнство певним чином являється комерціалізацією материнства. Люди звертаються до жінки, щоб та за кошти виносила цю дитину.
Церква наголошує, що чоловік та жінка покликані стати батьками саме один через одного. В сурогатному ж материнстві відбувається подружня зрада… Бо є певний розрив…

Контрацепція
Подружній акт має бути об’єднуючим, де чоловік і жінка єднаються один з одним. З іншого боку, цей акт має бути відкритим на дітонародження. Тому, що Бог сказав: “Будьте плідними, розмножуйтесь!”.
Церква розуміє причини, через яку люди САМІ мають планувати, яку кількість дітей їм мати, і коли їх народжувати. Звісно бувають і економічні причини, і стан здоров’я не завжди сприяє народженню діток.
“Коли подружжя не планує мати дітей, потрібно проявляти стриманість, а не застосовувати контрацептиви”,
Ставлення КАТОЛИЦЬКОЇ церкви до контрацепції.