Сексуальні стосунки у шлюбі вашої мрії

Сексуальні стосунки у шлюбі вашої мрії

Два прекрасних тіла в обіймах стають одним цілим. У фільмах це виглядає так просто.

У молодят безліч мрій та надій, але мрія про секс, мабуть, найбільш яскрава. Багато людей вважають, що шлюб – це сексуальна оргія зранку до ночі. Проте для більшості така думка стала розчаруванням. Чому інтелігентні й досвідчені чоловіки та жінки не можуть знайти задоволення в сексуальній сфері? Це через невиправдані сподівання.

Наше суспільство несправедливе щодо нас. Фільми, журнали, любовні романи розповідають про сексуальне збудження та взаємне задоволення під час сексу. Нам нав’язують, що для цього потрібна лише згода чоловіка та жінки. Секс набагато прекрасніший, ніж його описують. Коли людина думає, що буде близькість «сама собою», то це не зовсім правда. Сексуальна єдність, тобто взаємне задоволення, не з’являється, як «манна небесна». Для цього потрібні такі ж старання та зусилля, як у разі розумової чи соціальної єдності. Запитаєте: «Тобто нам потрібно працювати над сексом? Я думав (думала), що це приходить автоматично». А я відповім, що це хибна думка, яка може стати найбільшою перешкодою до єдності в сексуальних питаннях.
Подружні пари, які живуть без сексуальної єдності, ніколи не будуть щасливі. Яким чином досягнути такої єдності?

Позитивне ставлення

Одна з перешкод для гармонії в сексуальному житті – це негативне ставлення до сексу. Причиною може бути невдалий приклад батьків, сексуальний досвід у дитинстві чи підлітковому віці та ін. Причина не має значення, але потрібно усвідомити, що кожен – «коваль свого щастя». Свій негативний досвід і спогади потрібно залишити в минулому.
Перший крок для подолання негативного досвіду і спогадів – це правда: що між чоловіком і жінкою в сексуальних стосунках щось відбувається не так.
Другий крок – потрібно знати правду, щоб подолати негативне ставлення до сексу. Негативні емоції пануватимуть над свободою вираження любові, якщо під час сексу їх тримати в собі. Лише позитивні емоції передують позитивним діям.

Долаючи досвід минулого

У сучасному суспільстві багато пар беруть шлюб, маючи сексуальний досвід між собою чи іншими партнерами. Очевидно, що ці пари в перші роки подружнього життя повинні нести тягар сексуального досвіду з минулого. Досить поширена думка, що секс до шлюбу краще готує до подружнього життя. Дослідження свідчить протилежне. Кількість розлучень у людей із дошлюбним сексуальним досвідом порівняно з тими, хто цього досвіду не мав, удвічі більша. Це тому, що досвід минулого створює психологічний бар’єр для досягнення єдності після весілля.

Єдиний можливий вихід – це визнати і пробачити помилки молодості. «Рубці минулого» можуть залишатися до кінця життя. Вони будуть болючими, якщо партнер є носієм венеричної хвороби. Більшість таких хвороб можна залікувати, але не вилікувати. З таким негативним явищем подружжя змушене змиритися. Значно гірше, якщо партнер хворів на венеричну хворобу до шлюбу, але не сказав про це чоловікові (дружині). Це обман, що стає причиною для раптового розлучення. Коли я надаю консультації для неодружених, то наполягаю людям казати правду про сексуальний досвід до весілля. Якщо партнер не знає правди до весілля, то після весілля сказати буде дуже важко. Простіше уникнути проблем, якщо вступити в подружнє життя, знаючи про минуле коханої людини.

«Чим я можу допомогти?»

Є слово, що важливіше, ніж сексуальна єдність. Це слово «спілкування». Чому люди готові відкрито обговорювати що завгодно, але не тему сексуального життя? Дружина ніколи не знатиме про почуття, бажання і потреби чоловіка, якщо він не спілкується з нею. Чоловік ніколи не знатиме про те, що приносить задоволення дружині, якщо немає спілкування. Я ще не зустрічав пар, які були б сексуально задоволені без розмов про секс.
Одна жінка сказала, що була заміжня три роки, але жодного разу не мала оргазму. Вона не говорила чоловікові про свої переживання і засмучення, бо не хотіла його образити. Жінка звернулась до лікаря, але зі здоров’ям все було гаразд. Коли вона сказала про свою проблему чоловікові, то удвох вирішили її дуже швидко. Чоловік не міг вирішувати те, про що не знав. Хоча можна було спитати в дружини, чи все гаразд.

Я спонукаю подружжя до спілкування, тому на семінарах прошу жінок та чоловіків писати свої поради щодо статевого акту.
Збірка таких порад є наприкінці розділу. Сподіваюсь, що вони стануть вам у пригоді.

Чому секс?

Багато подружніх пар не знаходять гармонії в житті, бо не мають поняття про призначення сексу.
По-перше, секс – це продовження людського роду. Можливо, ми маємо прекрасні відчуття під час сексу для того, щоб відчули себе творцем нового життя. Адже погодьтеся, важко передати почуття словами, коли дивишся на своє дитя.
Секс – це потреба фізичної та емоційної близькості. Йдеться про дуже сильну фізичну та емоційну взаємну потребу чоловіка та жінки. Сексуальне бажання є цілком природним. І одна з найбільших проблем – вміти стримувати це бажання до весілля. А після весілля це справжнє поєднання приємного з корисним.
По-третє, секс – задоволення. Певній категорії людей буде важко це зрозуміти, якщо вони негативно ставляться до сексу. Це питання ми вже обговорювали на початку розділу.

Як любити: до… і після медового місяця

Поговоримо про «медовий місяць». Люди зазвичай проводять його від трьох днів до тижня. Це має бути чудовий час. Однак для багатьох молодих пар це стає розчаруванням, бо сексуальна єдність потребує часу.
Медовий місяць звичайної американської сім’ї триває замало часу через безкінечні приготування до весілля, що забирає багато енергії.
«Пам’ятаю, ми були виснажені, – розказувала одна жінка. – Ми з чоловіком жили в одному з найкращих готелів у центрі Чикаго, і кімната була дуже простора та красива… Ми просто сиділи біля вікна і мовчки дивилися на машини, що їздили по Лейк Шор Драйв. Нарешті настав час йти до ліжка… Все було чудово, але ми зрозуміли, що хочемо добре виспатись».
Не очікуйте від медового місяця чогось неймовірного. Це лише початок того задоволення, що чекає на вас.
Любов – це щось дуже близьке до поняття «задоволення», а бажання любові – давати задоволення коханій людині. Статевий акт – це вираження любові, це один із найбільших проявів любові. І чоловік, і жінка повинні давати задоволення один одному.

Його потреби, її потреби

«Ти прекрасна!» – сказав він, коли вона одягалась вранці на роботу.
«Як він може зараз думати про це?» – подумала вона, шукаючи свої чорні штани. Відповідь на це запитання – фізіологія і психологія. Всі ми знаємо про відмінності між чоловіками та жінками. Нагадаємо про них. Це сприятиме покращенню стосунків.
Для чоловіка секс – це потреба на фізіологічному рівні. Це тому, що чоловічі статеві залози постійно створюють сперму, вона зберігається разом із насінною рідиною в сім’яних пухирцях. Коли вони переповнені, то виникає потреба «звільнитися» від сперми.
У жінок все по-іншому. Для жінки емоційний аспект домінує над фізіологічним. Наприклад, чоловікові зайнятися сексом через годину після сварки з дружиною не буде складно. Для жінки це майже нереально. Причина – емоції. Вона не може мати гарний статевий акт, якщо в стосунках з чоловіком щось негаразд.
Для жінки сексуальні стосунки починаються, коли чоловік їй робить компліменти і піклується про неї. Доброта і опіка – це запорука добрих сексуальних взаємин.
Потрібно розуміти відмінності фізичної та емоційної поведінки чоловіка та жінки під час сексу. Для чоловіка збудження після статевого акту (на відміну від жінки) минає швидко. Ця відмінність є причиною багатьох нюансів і непорозумінь в особистих стосунках.

Висновок

Люди бажають жити, як у голлівудських фільмах, де красиві актори з досконалими фігурами пристрасно кохаються без жодних проблем. Ми вияснили, що людям секс служить для продовження роду, для задоволення і для того, щоб чоловік і дружина були краще поєднані в подружньому житті. Тому в подружжі кожен з нас має пізнавати свою половину фізично, духовно, розумово та емоційно.

Поради чоловіків жінкам як покращити сексуальні стосунки

 1. Інколи будь агресивна.
 2. Завжди придумуй щось нове, будь творчою.
 3. Не соромся показувати емоції, якщо щось подобається.
 4. Будь принадною перед сном. Одягай щось звабливе, а не піжаму чи нічну сорочку своєї бабусі.
 5. Намагайся привернути увагу чоловіка. Чоловіки люблять очима.
 6. Більш відкрито говори про секс; дай зрозуміти, що готова до сексу, якщо вже достатньо збуджена.
 7. Раніше лягай спати.
 8. Вночі «не вичитуй» чоловіка за непослідовні вчинки (неакуратність і тому подібне).
 9. Роби статевий акт тривалішим.
 10. Більше дбай про потреби та бажання чоловіка.
 11. Будь активна під час сексу, водночас покірна та відкрита.
 12. Дозволяй займатися сексом, не дивлячись котра година.
 13. Будь пристрасна. Для чоловіка пестощі і «прелюдія» не менш важливі, ніж для жінки.
 14. Не падай духом через щоденні невдачі.
 15. Разом з чоловіком відпочивай хоча б раз у тиждень.
 16. Не вдавай із себе «недосяжну».
 17. Частіше забувай про домашні обов’язки заради кохання.
 18. Не імітуй задоволення.
 19. Не намагайся покарати чоловіка «сексуальним голодом» або кохатися неохоче.
 20. Дружино, будь моєю коханкою.

Поради жінок чоловікам як покращити сексуальні стосунки

 1. Приділяй більше ласки та уваги протягом дня; коли приходиш додому з роботи, ніжно поцілуй мене в шию.
 2. Більше часу приділяй «прелюдії»; більше кохання і пестощів, романтичні компліменти – дуже важливі.
 3. Заохочуй до сексу в будь-який час, не тільки вночі, коли ми втомлені.
 4. Будь більш співчутливий, якщо дружина хворіє.
 5. Будь наполегливіший, а не чекай від жінки першого кроку.
 6. Сприймай мене такою, яка я є, навіть якщо бачиш у мені найгіршу рису характеру.
 7. Кажи, що любиш мене не лише в ліжку; телефонуй інколи, щоб сказати «Кохаю тебе!».
 8. Не соромся говорити «Кохаю тебе!» в присутності інших людей.
 9. Увімкни спокійну музику, коли приймаю душ.
 10. Будь ніжним та люблячим, принаймні за годину до пропозиції зайнятись сексом.
 11. Допоможи відчути частими компліментами, що я приваблива та сексуальна.
 12. Говори, коли ти збуджений і що відчуваєш, більш відкрито виражай свої почуття, поділися собою для мене.
 13. Намагайся не надто швидко робити сім’явилиття.
 14. Цінуй красу природи разом зі мною.
 15. Візьми більше відповідальності за «втихомирення» дітей, щоб я могла відпочити і провести решту вечора з тобою.
 16. Будь терплячий зі мною; не насміхайся з того, що я досягаю оргазму повільно.
 17. Не роби з кохання ритуал; щоразу придумуй щось нове.
 18. Не дозволяй коханню стати набридливим заняттям. Пробуй щось нове, експериментуй і використовуй нові місця для кохання.
 19. Не займайся зі мною коханням, якщо тримаєш на мене образу; нехай між нами буде гармонія, щоб секс став справжнім актом любові.
 20. Інколи говори про мене гарні слова іншим людям.

Гері Чепмен
Шлюб вашої мрії