Про шкоду порнографії для сім’ї

Порнографія не створює бажання близькості, вона відчужує людей один від одного. Вона руйнує близькість в шлюбі. Порнографія штовхає на прояв сексуального насильства, в першу чергу, по відношенню до чоловіка…
Звичка до еротичного і порнографічного має тенденцію гіпертрофувати статевий потяг, людина стає постійно сприйнятливою до збудження. Споживач порнографії, легкої або важкої, переносить свої сексуальні домагання на все, що зустрічає в житті, найбільш тяжкі випадки, коли до цього залучаються сім’ї, і не лише дружини.
Напхана порнографією людина еротизує свою емоційну прихильність до дітей. І як результат, тати сексуально переслідують своїх дітей.

1. Чи одружена людина чи ні, він знаходиться в небезпеці передачі інфекції порнографії в його поточний або майбутній шлюб. Всупереч тому, в що деякі хотіли б змусити нас повірити, сексуально зухвалі матеріали НЕ покращують секс між чоловіком і дружиною. Порнографія створює нереалістичні уявлення про частоту сексу, специфічні статеві дії, і природу статевої реакції жінки. (Це лише деякі нереалістичні вистави). Реальне життя рідко доходить до того, що представлене на підробленому світі порнографії. І коли чоловік вимагає, щоб дійсність стала схожою на його фантазії, секс спустошує його і ушкоджує його дружину. В кінці обидва відчувають себе ображеними і менш зацікавленими в близькості один з одним.
Далі, порнографія не створює бажання близькості, відчужує людей один від одного. Вона руйнує близькість в шлюбі. Один дослідник виявив, що чоловіки переглядаючі зображення моделей Плейбоя, в результаті тестування пізніше виявляли, що мають менше любові до дружини, чим інші чоловіки, які переглядали непорнографічні зображення.
Багато чоловіків, які пожирають порнографію очима, порівнюють своїх дружин з тим, що вони побачили. І жодна дружина не може відповідати юному, бездоганно оформленому, накоченому, прикрашеному, силіконовому, збільшеному зображенню порномоделі. Одна дружина сказала: “Навіть коли я була дуже уважна до мого одягу і фігури, мій чоловік був все більш і більш критичний до того, як я виглядаю… Я не досить приваблива, щоб конкурувати з вічно молодими, хірургічно зміненими моделями…. В кінці він втратив весь інтерес до мене як до статевого партнера. Це здобуло таку руйнівну дію на мене, що я просто перестала вважати себе жінкою. Я занурилася через це в такий відчай, що просто перестала за собою стежити .”
Зрозуміло, багатьом дружинам доводиться переживати важкі часи у зв’язку з падінням в порнографію. Одна дружина, яка зловила свого чоловіка за розглядом порнографії в Інтернеті, порівняла цю подію з бомбою, що розірвалася в її серці і шлюбі. Інша дружина відчула сильний біль, від того, що її використовують, і цей біль став ще сильніший після того, як вона поступилася вимогам її чоловіка спостерігати і повторно дивитися порнофільми. Її боротьба, щоб пробачити його і вірити в нього знову, величезна. Відновлення довіри до нього буде вельми тривалим процесом.

2. Порнографія штовхає на прояв сексуального насильства, в першу чергу, по відношенню до чоловіка:

Будь-який сексуальний досвід, навіть ментальний, залишає незгладимий слід в психіці людини. Ось чому спогади про сексуальні образи здаються настільки реальними. Статеві стосунки з людиною, яка дійсно дорога вам, накладають серйозний емоційний відбиток на все ваше життя, саме ці позитивні емоції укріплюють прихильність і любов між подружжям. При захопленні порнографією сексуальні стосунки з реальним партнером попадають під вплив фантазій і образів, які несвідомо переносяться зі світу марень в життя. Проблема стає актуальнішою, якщо порнографічні бажання несуть в собі насильство і статеве приниження хоча навіть легка форма еротизму володіє тим же ефектом. Останнім часом часто говорять про подружню проституцію, тобто про стосунки між чоловіками і дружинами, де секс стає інструментом сили і переваги. Недавно судовий розгляд у справі Лорени Боббіт наробив багато шуму в США. Ця молода жінка, доведена до відчаю постійними приниженнями з боку власного чоловіка, каструвала його. Визнавши пом’якшувальні обставини, судді виправдали її, а суспільство виразило широку підтримку.
Причина в тому, що насильство і сексуальне приниження – звичайне явище в сім’ях. Багато чоловіків, одурманені порнографією, переносять свої сексуальні фантазії на дружин.

3. Порнографія гипереротизерує подружні стосунки і навіть доводить до кровозмішання:

Звичка до еротичного і порнографічного має тенденцію гіпертрофувати статевий потяг, людина стає постійно сприйнятливою до збудження. Споживач порнографії, легкої або важкої, переносить свої сексуальні домагання на все, що зустрічає в житті, найбільш тяжкі випадки, коли до цього залучаються сім’ї, і не лише дружини. Напхана порнографією людина еротизує свою емоційну прихильність до дітей. І як результат, батько сексуально переслідує своїх дітей.

Українською перекладено за матеріалами сайту Мир без порно

Джерело: http://www.hram.lviv.ua/