Інтимніше, ніж секс

Інтимніше, ніж секс

Кожного разу, коли ми говоримо про близькість, перше, що спадає на думку, – це секс. Але секс і близькість – це найчастіше різні речі. Під час занять сексом ми можемо бути фізично дуже близько один до одного, але емоційно – на відстані в величезну кількість кілометрів.

Близькість спирається на знання. Вона можлива тільки там, де як мінімум один з партнерів знає іншого краще, ніж він сам. Ось чому у чоловіків зазвичай так добре з сексом і так погано – з близькістю.

Щоб стати для свого партнер по-справжньому ближче, доведеться докласти зусиль. Ось кілька методів, які вам варто було б спробувати.

Скажіть їй, що вона красива
Немає дефіциту в чоловіках, готових розхвалювати жінок на щоденній основі. Різниця між ними і вами, проте, в тому, що коли ви говорите їй, що вона красива, не переслідуєте ніяких прихованих мотивів. Ви ж не говорите це тисячам інших жінок в надії на те, що якась із них погодиться переспати з вами?
Коли ви говорите своїй жінці, що вона красива, ви як би стверджуєте: «Я люблю тебе. І ти найкрасивіша дівчина, яку я колись бачив». Коли жінка знає, що ви цінуєте її і за зовнішню красу, і за внутрішню, їй не доводиться хвилюватися, що ваші почуття могли дати збій. Такі слова – найінтимніша річ, яка може бути між двома люблячими один одного людьми.

Напишіть їй любовний лист
Є багато речей, які можна сказати без слів, але все ж кожна жінка хоче все нових і нових зізнань у коханні. Надайте їй якесь фізичний доказ своєї любові, до якого вона зможе повернутися, коли буде сумувати за вами. Або коли буде сумніватися в щирості ваших почуттів.
Повірте, немає більш простого і «безпечного» способу ощасливити жінку… Щоб написати такий лист, не потрібно бути хорошим письменником. Просто висловіть словами все те найкраще, що відчуваєте до неї. Не набирайте текст листа на клавіатурі. Краще буде, якщо ви напишете його від руки. Ваш почерк дасть їй відчути, що ці слова написали для неї саме ви.

Поїдьте разом хоча б в одну подорож
Один з кращих способів стати ще ближче для своєї коханої, краще пізнати і зрозуміти її, – відправитися разом в довгу поїздку. Не тільки на вихідні – мінімум на два тижні. Інтим – це коли люди близькі один одному. І немає кращого способу пізнати жінку, ніж побачити, як вона поводиться в «неправильної або незвичайної ситуації. Люди добре поводяться в звичній обстановці – це і є їх «фасад».
Легко бути хорошою людиною, коли тобі комфортно і легко. Але варто вам помістити людину в невідому для неї ситуацію – і ви дізнаєтеся її такою, якою вона є насправді. А вже як використовувати цю інформацію потім – ваша справа.

Подбайте про неї, коли вона хвора, і дозвольте їй піклуватися про вас, коли хворі ви
Якщо ви і ваш партнер хочете стати ближчими по відношенню один до одного, вам потрібно навчитися приймати їх не тільки в здоров’ї, але і в хворобі. Жодна жінка не хоче, щоб її хлопець втік при перших проявах кашлю. Коли ваша жінка хвора, вона – в буквальному сенсі – дуже вразлива.
Подумайте про те, як ви себе почуваєте і які думки зазвичай ганяєте, коли хворієте самі. Б’юся об заклад, приємного в цьому мало. Ось чому вам потрібно надати підтримку, показати, що ви готові її захистити в моменти слабкості. Цим ви демонструєте, як далеко готові зайти заради неї.

Спіть з нею (без сексу)
Легко ділити ліжко з жінкою, коли ви весь час займаєтеся любов’ю. Найважче змусити себе відмовитися від звичного комфорту заради того, щоб просто спати з близькою людиною. Для неї, до речі, теж.
Якщо ви не просто займаєтеся сексом, але і спите з нею «просто так», значить, у ваших стосунках подолано ще одну перешкоду. Якщо все вийде, цей вид задоволення триватиме все ваше життя.

Дивіться один одному в очі частіше і довше
У світі не так багато речей, які можуть по-справжньому бентежити інших людей. Тривалий прямий зоровий контакт – одна з них. Якщо ви довго і з задоволенням дивіться один одному в очі, значить, на підсвідомому, глибокому рівні у вас обох немає ніяких секретів.
А якщо й ні, то мозок цього все одно не розуміє. Біологія налаштувала нас так, що тривалий прямий зоровий контакт – свідчення глибокої почуття довіри між людьми. Якщо у ваших стосунках є якісь бар’єри, які вам би хотілося подолати, спробуйте цей метод. Він працює!

Знайомство з її сім’єю
Людина не росте на самоті. Вона знаходиться під постійним впливом членів своєї сім’ї. Хочете дізнатися, який у зрілому віці буде ваша дружина? Подивіться на її матір. Родинні стосунки – це ще і перші відносини, які люди заводять, хочуть вони того чи ні.
Те, як вони збудовані, може вказувати на ті механізми міжособистісної взаємодії, які залишаться з ними і надалі. Так що знайомство з сім’єю своєї дівчини – найкращий спосіб пізнати її.

Не робіть. Нічого.
Найпотаємніше, що дві людини можуть зробити один для одного – це «нічого». Дозвольте мені пояснити. Ви напевно найкомфортніше почуваєтеся поруч з людьми, з якими можна просто мовчати? Або просто мовчки дивитися телевізор?
По-справжньому ми близькі тільки з тими, з ким не зобов’язані заповнювати «порожнечі» в спілкуванні. Краща форма близькості – це коли просто лежати поруч і слухати дихання одне одного. Якщо ви знаходитесь поруч з жінкою, з якою вам комфортно просто лежати і нічого не робити, значить, вам буде комфортно один з одним і в усьому іншому.