Як розкрити сексуальність жінки і для чого це їй.

Як розкрити сексуальність жінки і для чого це їй.Дві попередні статті стосувалися важливості сфери статевого співжиття у подружжі (див. тут) та різних потреб і очікувань чоловіків та жінок щодо подружнього акту (див. тут)

Цю статтю хочу присвятити жнікам. Бо саме жінки часом недооцінюють важливість сексуальної сфери в подружжі. Часом це стається через брак фізичних та емоційних сил (особливо, коли є маленькі діти і єдиним бажанням мами є просто виспатись), а часом через те, що жінка теж попадає під вплив суспільно-масових стереотипів (взятих із ЗМІ) і почуває себе “не зовсім нормальною”, через те, що в неї немає постійного прагнення сексуальних насолод і їй важко розслабитись.

Відразу ж хочу запевнити жінок, що всі нормальні. Лише потрібно трохи часу і зусиль, а також багато любові чоловіка, щоб налагодити якісні стосунки у цій сфері.

Але почнемо здалеку, з дитинства. Більші складності у сфері сексуальності є у тих жінок, які не відчувають себе жінками. Звичайно, що розуміння того, що ти жінка є, але відчуття всередині немає… Та й яке воно має бути? Є певні уявлення про жінку (що можна, а що не варто робити жінці), є певні обов”язки як жінки (особливо, якщо ти вже дружина і мама), є певні бажання (не до кінця усвідомлені, чи можна їх хотіти), але відчуття себе як Жінки немає…

Чому ж так сталося? Є багато причин, для всіх вони є різними і своїми власними, але є кілька визначальних:
– В дитинстві мама теж не відчувала себе Жінкою і поводила себе як герой (все встигала, про все дбала, все контролювала, нічого не просила, давала собі і своїм дітям раду сама). І цього навчила доньку: найважливіше – покладатися лише на себе.
– Бачивши складне життя мами, яка всіх забезпечує, але не є щаслива у подружжі, донька розуміє, що в цьому житті бути жінкою це важко і складно. Тож уникає “буття Жінкою”, не розуміючи, насправді, що це означає.
– Тато теж не відносився до мами як до Жінки, тобто рольові стосунки в сім”ї були дещо викривлені. З таких відносин донька взагалі не розуміє, навіщо їй чоловік і яка радість бути Жінкою?
– Прояви сексуальності дівчинки висміювалися чи “опозорювалися”. Кожна маленька дівчинка це принцеса!… Поки її “не опустять на землю”, повідомивши, що “ця сукня тобі не личить” чи “як ти себе поводиш, це ж соромно”
– У сім”ї не було відчуття безпеки, тож дівчинка вважала, що мусить захистити себе (а часом і ще когось близького) сама. А для цього потрібно бути сильною і мужньою. Жіночості тут немає місця.
– Можна називати ще причини, але, думаю, що цих прикладів достатньо. Маючи такий чи подібний досвід з дитинства виростають жінки, які насправді Жінками бути не хочуть… але мусять… тому є обов”язки, але немає відчуття власних потреб, немає прийняття власної природи Жінки. Це, перш за все, відображається у неприйнятті власного тіла. Чи ви знаєте багато жінок, які задоволені своєю фігорою, лицем, волоссям? Більшість жінок вважають себе занадто товстими чи, навпаки, худими, не такі ноги, не та форма носа чи очей…

Але це ще найгірше. Більшою проблемою є недовіра, недовіра до світу, а відтак недовіра до чоловіка. Про важливість для жінок довіряти і приймати вже була стаття (див. тут). Та й інші мої статті про відмінності між чоловіками та жінками мали на меті показати природні потреби жінки, її природні реакції та поведінку.

Що є важливим для розкриття власної сексуальності – перш за все прийняти і полюбити Жінку в собі. Так, так! Полюбити себе, своє тіло, свої емоції, свої потреби. Визнати, що це все є твоє, бо такою сотворив тебе Господь. І тому це все є важливе і цінне. І не потрібно це все міняти, щоб пристосуватися до когось чи “втиснутися” в стереотипи суспільства. Дякувати Богу за все, що маєш і любити себе. Тіло почне само змінювати свої форми і розквітати, якщо щиро приймати і любити його, навчитися відчувати його і задовільняти його потреби.

Коли жінка приймає і любить себе, своє тіло, тоді їй набагато простіше розслабитись, вона не соромиться і з радістю дарує своє тіло коханому. Лише в такому випадку подружній акт є глибоким єднанням в одне ціле (бо інакше це просто механічний процес: ось тут використовуй, а там ні… бо воно не таке…).

А насправді подружній акт придуманий Богом. Зовсім не для того, щоб нам було соромно. Якщо б Господь вважав, що секс це соромно, то точно замінив би його на інший метод розмноження, наприклад на брунькування. Це ж набагато простіше: лягли двоє, встали троє. Жодного сороміцького сексу. Але Бог створив інакше, Він дарував нам можливість неймовірної фізичної насолоди, завдяки якій чоловік відчуває себе Мужчиною, бо здатний зробити свою дружину щасливою, а дружина відчуває себе бажаною і коханою Жінкою, яка може віддатися коханому.

Важливо зрозуміти, що якісний подружній акт (тобто глибоке єднання двох в одне щасливе ціле) дає впевненість чоловіку в його мужності, впевненість, з якою він йде в зовнішній світ ідосягає своєї Мети. Такий чоловік навряд чи буде пожадливо дивитися на інших жінок і будувати плани “походеньок наліво”. Він не буде шукати підтвердження своєї мужності у флірті з іншими жінками, він буде сповнений сил підкорювати світ (не менше).

Для жінки якісний подружній акт дає не менше. Жінка відчуває себе бажаною і коханою, а ці відчуття сприяють зростанню її Жіночості. Вона також відчуває силу свого чоловіка і впевнюється в його Мужності, що збільшує її довіру до нього. Вона приймає у своє лоно його сперму, яка містить багато необхідних для жінки речовин, в тому числі і гормонів, які спряють тому, що жінка стає спокійнішою і щасливішою.

Як я вже писала, якісний подружній акт сприяє більшій глибині взаємостосунків, більш близькому зв”язку у подружжі (і духовному також). Подружжя більше довіряють і краще відчувають та розуміють один одного, якщо в сексуальній сфері все в порядку (і навпаки). Коли вони не соромляться фізично один одного і вміють віддаватися і приносити задоволення один одному, то й в інших сферах не будуть соромитись своїх потреб чи бажань, будуть більш безпечно обговорювати складні питання.

Побажання для жінки – бути відкритою і вміти приймати. Це вміння стосується і сфери сексульного сіпвжиття також. Коли дружина відкрита і приймає інтимні пропозиції чоловіка, вона є розслабленою і тоді їй набагато легше отримати задоволення. Бо, коли включає розум (“треба чи не треба”, “може то вже зачасто”, “а я планувала почитати” тощо), то навіть, якщо птім погодиться, але розслабитись уже не зможе, бо розум буде пильнувати (“а може все-таки не треба було”).

Коли дружина вміє приймати, тоді вона вміє і віддаватися… повністю… беззастережно… наче розчиняючись в коханому. Лише при такому відчутті (“віддаю тобі всю себе, без останку”) відбувається єднання в одне ціле. Вже немає двох особистостей, які стараються отримати насолоду, але є одне щасливе ціле, насправді єдине ціле. Цим подружній акт відрізняється від просто сексу, де кожен сам за себе і для себе, використовуючи іншого.

І ще одна річ – надзвичайно важливим є не лише те, що ви говорите один одному в процесі подружнього акту, але й те, що ви думаєте і відчуваєте. Оскільки ви єднаєтесь в одне ціле, то всі ваші думки і відчуття стають спільними… Тобто чоловік відчуває ваші думки і емоції, а це впливає на його життя в інших сферах. Тому й пишу, що якісний подружній акт, де відбувається глибоке єднання, дарування себе і відчуття щастя дає чоловіку впевненість в тому, що він може ощасливити дружину, а значить він сильний чоловік, справжній Мужчина. І цю впевненість ніхто не забере (вона осідає досить глибоко, це не просто почуті слова). А впевнений Мужчина багато підкорює світ!