Статеве співжиття в подружжі. Як давати і отримувати насолоду в шлюбі.

Статеве співжиття в подружжі. Як давати і отримувати насолоду в шлюбі.Ця сфера є, з одного боку, наче всім зрозумілою і відомою, але з іншого боку, – досить табуйованою, тобто говорити про сексуальну сферу в подружжі не прийнято.
– А звідки ж беруться наші знання у цій сфері?
– Чи вони відображають правдивий стан речей?
– І як можна разом насододжуватись стосунками, якщо ми і тут такі різні (хтось хоче весь час і “завжди готовий”, а комусь потрібно довший час настроюватись)

В попередній статті я описувала три сфери, які є надзвичайно важливі для побудови щасливої сім”ї (див. тут). Сфера статевих відносин у подружжі є однією з базових, системоутворюючих (нарівні із спілкуванням та духовним життям подружжя).

Ця сфера є, з одного боку, наче всім зрозумілою і відомою, але з іншого боку, – досить табуйованою, тобто говорити про сексуальну сферу в подружжі не прийнято. Більш популярним для нашого суспільства є жарти та анекдоти на тему сексу (звідки, в більшості і черпаються знання), а також обговорення різних відхилень (типу гомосексуалізму) чи “походеньок чоловіків наліво”. І навіть в молодості хлопці і дівчата обговорюють цю сферу, базуючись на знаннях, отриманих з фільмів чи журналів. На жаль, правдивої інформації там зовсім мало, тобто цілі покоління молодих людей виростають, не маючи правдивого бачення сексуальної сфери і ще менше уявляють, як будувати стосунки у цій сфері в подружжі.

На мою думку, знання у сфері подружніх статевих стосунків мали б передаватись у сім”ї: від матері до дочки і від батька до сина. Тоді менше молодих людей шукали б цих знань та “забороненого плоду” до шлюбу, переживаючи про “сексуальну сумісність” та боячись стосунків на все життя. І навіть тим, які зберегли чистоту до шлюбу, було б набагато простіше будувати ці стосунки в подружжі. Адже, щоб їх правильно будувати, потрібно розуміти потреби та чікування один одного. А в цій сфері чоловіки і жінки дуже різні (знову ж таки про відмінності!).

Жінкам потрібно зрозуміти, що статеве співжиття для чоловіків є надзвичайно важливе , і не просто важливе, а необхідне регулярно. Чоловіки є плідні постійно (від підліткового віку і до смерті, про це більш детально у статті про фізіологічні відмінності детальніше див. тут), тому й статевий потяг у них присутній постійно (зранку, день і ввечері… кожного дня). І це не є особливість лише вашого мужчини. Ні, з ним все в порядку. Він “завжди готовий!” Якщо не захворів.

Для подружнього акту чоловікам не потрібно довго готуватись. Очі побачили, мозок усвідомив: “Хочу!” і тіло відразу реагує повною готовністю. До речі, “завдяки” фільмам та іншій різній інформації чоловіки впевнені, що в “нормальних” жінок все так само: вони постійно прагнуть статевого задоволення і вони теж “завжди готові”. Переконати чоловіка, що у фільмах (особливо в еротичних чи порно) показано несправжнє життя є досить складно…

Після подружнього акту чоловік швидко заспокоюється і, як правило, мирно засинає… Тобто він швидко запалюється і швидко згасає. До речі, подружній акт є для чоловіка є певною “рязрядкою” від навантажень та стресів. Це означає, щоподружній акт для чоловіка є чи не найкращим виходом зі стресу, “переключенням” від проблем і взагалі – розслабленням.

Дружинам варто знати, що подружній акт (завершений) є проявом любові до жінки і так само сприймається. Тобто, якщо жінка відмовляє, це інтерпретується чоловіком як те, що дружина його не любить. Чоловік не розуміє причин відмови, для нього емоційноий стан не має великого значення, тож зрозуміти, чому дружина йому відмовляє (а в більшості це пов”язано з її емоційним станом) є досить складно. Він відчуває себе відкинутим, знеціненим як мужчина. Чоловік є дієвий, тож доводить свою любов у дії. Подружній статевий акт є підтвердженням його мужності.

А чоловікам варто зрозуміти, що природа жінки є іншою (далеко не всі жінки постійно прагнуть сексуальної насолоди, як це показано у фільмах). Фізіологічно обумовлено те, що жінка є плідною лише кілька днів на місяць, і лише в ці дні, як правило, має сильний статевий потяг (що є логічним, адже природа “кличе” жінку до вагітності та відтворення). Я не хочу сказати, що сексуальне співжиття з дружиною можливе лише кілька днів на місяць, просто у ці дні жінка збуджується швидше, а інколи навіть швидше за чоловіка і тоді збуджує його. Але, якщо подружжя практикує природнє планування сім”ї і поки що відкладає вагітність, то саме в ці дні, на жаль, статеве співжиття не рекомендується…

В інші дні збудження жінки не є таким швидким і залежить від багатьох факторів: від її фізичного та емоційного стану, а також від дій чоловіка. Але навіть фізично та емоційно втомлену жінку чоловік своїми діями, ніжністю та чуйністю, разом із готовністю вислухати її (так вона скидає своє емоційне напруження) може привести до статевого збудження.

Подружній акт не є настільки важливим для жінки, набагато важливішою є глибина стосунків, відчуття розуміння і прийняття. Для жінки є важливо ВІДЧУТИ себе потрібною і коханою, вона чекає ніжності, делікатності, ласк і доторків. При цьому власне подружній ак може і не відбутися, для жінки це нормально.

Її збудження зростає дуже поволі і також поволі спадає. Говориться про те, що хороший секс починається ще зранку, коли чоловік проявляє особливу ніжність до жінки, наче залицяється до неї, в особливий спосіб турбується про неї, але не наголошує, що “зараз я Тобі помию посуд, а Ти ввечері…”, щоб не перетворювати цю священну сферу подружнього життя в ринкові відносини “Ти- мені, а я – Тобі!”. Для жінки важливо відчувати, що чоловік її любить і просто так,що вона не зобов”язана “виконувати подружній обов”язок”,лише тоді вона буде по-справжньому дарувати себе і якість подружнього акту суттєво покращиться.

А ще для жінки дуже важливі умови, а саме безпека і комфорт. Лише в безпечних і комфортних умовах жінка може розслабитись, щоб повністю, до останку віддатися чоловіку і насолоджуватися єдністю з коханим.

Ось такі ми різні, Але знаючи це, набагато простіше будувати стосунки у такій важливій для подружжя сфері!