«Чи це любов?» – тест д-ра Лаури

«Чи це любов?» - тест д-ра ЛауриД-р Лаура Шлесінгер найвидатніша жіноча постать на Американському радіо, апробований порадник для подружжя, сім’ї і підлітків. Її радіошоу, міжнародного значення, транслюється більш як на 450 радіостанціях у США, яке слухають щотижня понад 18 мільйонів прихильників.

Ви готові пройти тест «Чи це любов?» д-ра Лаури? Після його завершення ви зможеш дізнатися, чи ваші стосунки мають можливість стати тривалими чи навіть вести до подружжя. Дай коротку відповідь «Так» чи «Ні» на кожне з питань, після цього підрахуй відповіді. Тоді нехай твій хлопець / твоя дівчина пройде цей тест також, аби побачити наскільки ви схожі. І найважливіше ̶ будьте щирі! Від цього залежить ваше майбутнє щастя.

1.____ Чи можеш ти сказати, що у ваших стосунках не має місця ревнощам?
2.____ Чи ваші стосунки вільні від наркотиків та алкоголю?
3.____ Чи можеш сказати, що тебе ніколи не просили поступитися своїми моральними цінностями?
4.____ Ви цінуєте сім’ю і друзів одне одного та радієте ними?
5.____ Чи ви детально обговорюєте ваші далекосяжні цілі щодо віри, сім’ї та кар’єри?
6.____ Ви повністю довіряєте один одному?
7.____ Чи досвід показав, що він / вона завжди щирий (-а) та відкритий (-а) з тобою?
8.____ Чи він / вона завжди дотримується своїх обіцянок та зобов’язань?
9.____ Чи відкрито та легко ви спілкуєтесь про все одне з одним?
(Включаючи цей тест).
10.___ Чи ви уважно слухаєте одне одного та намагаєтеся зрозуміти думку одне одного?
11.___ Чи ви сповідуєте одну віру, молячись та регулярно ходячи разом до церкви?
12.___ Ви обоє погоджуєтеся, що подружжя ̶ це назавжди?
13.___ Чи утримуєтеся від маніпулювання та шантажу задля досягнення своєї мети?
14.___ Чи ви любите проводити час разом, роблячи різні речі? (Не лише дивитися телевізор, іти за покупками чи розмовляти по телефону. Я раджу бути волонтерами в церкві, благодійних і громадських проєктах, або вступити у шкільні клуби, гуртки, дискусійні групи чи спортивні програми).
15.___Чи ви обоє реагуєте з повагою, терпінням і розумінням, коли виникають непорозуміння, або складні обставини?
16.___ Чи сім’я та друзі схвалюють твої стосунки, чи відчувають вони, що вони змінюють тебе на краще?
17.___ Чи ви обмежуєте свої тілесні контакти лише триманням за руки та легкими поцілунками?
18.___Чи мали ви можливість бачити одне одного у хвилини радості та смутку? (Чесноти виявляються в несприятливих обставинах. Ніколи не поспішай одружуватися, бо можеш не помітити критичних знаків чи добрих або поганих рис характеру партнера).
19.___ Чи ви обоє остерігаєтеся порнографічних журналів, відео, порносайтів і т.д.?
20.___ Якщо б нещасний випадок спотворив або вчинив інвалідом на все життя твого (-ю) майбутнього супруга (-у), чи твоя любов залишилася б міцною? Чи зможе ваша любов вижити без фізичного вираження?
21.___ Чи ти намагаєшся скромно одягатися, говорити і діяти?
22.___ Чи можеш визнати свої власні недоліки і відкрито їх обговорити?
23.___ Чи ви обоє великодушні в жертвах для інших?
24.___ Чи твій/твоя коханий/кохана вже володіє якостями, необхідними для того, щоб бути найкращим (-ою) супругом (-ою) і добрим (-ою) батьком/матір’ю для твоїх дітей?
25.___ Чи ти готовий (-а) поступитися владою і дозволити коханому/коханій керувати важливими рішеннями та обставинами? (Справжня любов часто означає відмову від своєї волі, щоби побачити потреби і бажання твого (-ї) коханого (-ї), не ламаючи при тому своїх моральних цінностей).

Бонус питання: Ви обоє постановили залишитись незайманими до подружжя? Якщо так, тоді додайте до своїх балів ще 2!

БАЛИ. За кожну відповідь „Так” ти отримуєш 1 бал.

(Її бали:_____; Його бали:_____).

22-25 «Міцна, як скеля!». Це справжня любов! Вітаємо такі міцні відносини.
19-21 «Досить непогано!». Ваші відносини мають гарне майбутнє. Ще трошки праці і ваші стосунки стануть «Міцними, як скеля!».
15-18 «Попереджувальні сигнали!». Це, можливо, лише пристрасне захоплення. Попрацюйте над тими запитаннями, де ви відповіли «Ні». Пройдіть цей тест знову через шість та дванадцять місяців. Є надія, що ваші бали покращаться і відносини зміняться на краще. Якщо ваші відносини значно не поправляться через рік, вам слід полишити ці стосунки.
Нижче 15. «Тривога!». Вибач, може, це боляче чути, але це, можливо, час сказати: «Прощавай!». Це, радше, сліпе захоплення, або ж існують інші серйозні проблеми.

(А якщо ви одружені і ваші бали нижче 15-ти, не здавайтеся, знайдіть хороший порадчий центр для сімей).

Важлива порада д-ра Лаури:

«Важко бути точним, читаючи мій тест «Чи це любов?», якщо ви ведете активне статеве життя. Секс настільки сильний, що до подружжя часто засліплює. Це один з тих випадків, коли я кажу: «Не гуляй!». Якщо ти ведеш статеве життя, то моя перша порада ̶ припини негайно! Без статевих стосунків буде легше побачити кожну відповідь на критичні запитання. Позитивна відповідь відкриває шлях до міцних, здорових та довготривалих стосунків. Це, безсумнівно, виклик: утримуватися від статевих стосунків до вінчання, однак зачекати з цим варто, і стриманість допомагає забезпечити щасливіше подружжя. Отож, вперед, і виконай своє зобов’язання. Ти будеш задоволений (-а) з того, що ти зачекав (-ла)!»

Важко здобута мудрість д-ра Лаури допомагає її відвідувачам.

Д-р Лаура сказала своїм радіослухачам:

«Я пережила глибокі зміни у своєму житті, найбільша з яких ̶ моя подорож від засадничого атеїста до практикуючого юдея. У свої двадцять я була своїм власним моральним авторитетом. Невідповідність цього життєвого шляху є болісно очевидною сьогодні. Водночас мої ранні досвіди навчили мене, наскільки краще жити згідно з об’єктивним й абсолютним стандартом добра і зла, передовсім зі стандартом, що його встановив Бог. Це важко здобута мудрість, яку я щоденно в цій програмі намагаюся передати іншим».

lovematters.com mykosovskyy