ТИ одружений, але чи ти залицяєшся до своєї дружини?

ТИ одружений, але чи ти залицяєшся до своєї дружини?

Під час прибирання висувного ящика гардеробу я натрапив на стару схованку з написаними від руки листами, які моя дружина надсилала мені, коли ми тільки збиралися одружитися.

Я виявив, читаючи їх, перебираючи один за одним, які прекрасні виразні і докладні були її листи про наше майбутнє весілля. Вона була за тисячі миль від мене і листи були єдиною можливістю зв’язатися, не рахуючи рідкісних телефонних дзвінків. У той час дзвінки на велику відстань були досить дорогим задоволенням.
Коли я читав ці листи, розумом я повернувся до замилування наших зустрічей. Ми були молоді і наївні, але ми також надихалися нашими спільними мріями. Вона не соромилася виражати свою любов до мене. Її прекрасна невинність і чарівність поєднувалися в її словах з відсутністю сором’язливості у вираженні почуттів.
Час пролетів непомітно, і я зрозумів, що зробив за кілька хвилин цілу подорож в минуле. Чесно кажучи, мені відразу ж захотілося подзвонити своїй дружині, щоб вона тут же дізналася, що вона виправдала і перевершила всі мої очікування в шлюбі. Я хотів, щоб дівчина, яка була така добра до мене в тих листах, знала, що вона – кохання всього мого життя.

Потім я поставив собі питанням: «Я одружений вже 29 років, але чи залицяюся до своєї дружини?».

Залицятися – означнає зустрічатися з кимось з подальшою обітницею вступити в шлюб. Це також означає приділяти увагу кому-небудь і розділяти його інтереси, ділитися всім – успіхами і невдачами.

Мало чоловіків можуть знайти і прочитати хороший матеріал з цього предмету. Більшість чоловічих журналів роздають у статтях поради, як спокусити жінок, і що єдине, що можна подарувати жінці – це секс. Багато хто з авторів цих журналах поверхові й не інформовані у відносинах.

Коли я розмовляв з чоловіками, найчастішою темою був шлюб. Я знаходив, що дуже багато з чоловіків хочуть хорошого шлюбу, але зовсім мало роблять зусилль, щоб зробити його кращим. Створюється відчуття, що вони на дружин переклали відповідальність за це, замість того, щоб взяти керівництво на себе і активно залицятися до своїх дружин в шлюбі.

Любов виражається у вчинках.

Зверни увагу, як жінки закінчують дану фразу

«Я хотіла би, щоб МІЙ ЧОЛОВІК проявляв свою любов ….»
– Слухаючи мене
– Ставлячись до моїх дрібних проблем серйозно
– Спілкуючись зі мною більш відкрито
– Помічаючи мене постійно, а не тільки, коли він хоче сексу
– Говорячи «Спасибі» за те, що я роблю.
– Цікавлячись моїм життям …. і показуючи вчинками, що він цікавиться
– Показуючи любов до мене при оточуючих
– Ділячись зі мною цілями, справами і планами
– Підносячи мені маленькі подаруночки або просто влаштувавши романтичний вечір де-небудь
– Даючи мені брати участь у його справах
– Просто тримаючи мої руки в своїх і говорячи зі мною
– Будучи ніжним зі мною і кажучи добрі і ніжні слова.
– Допомагаючи у вихованні дітей.
– Проводячи більше часу з сім’єю
– Даючи мені впевненість, що я бажана жінка

Так, замість того, щоб звертатися за порадами до молодих журналістів в чоловічих журналах, я рекомендую тобі уважно познайомитися з цим списком. Якщо чоловік доглядає за дружиною, щастя у шлюбі не полягає тільки в ліжку.
Я не соромлячись кажу, що хотів би більше доглядати за дружиною, мені не цікаво просто бути спостерігачем і користуватися своїм становищем.

Кілька років тому моя дружина підійшла до мене з проханням допомогти з прибиранням. І тоді я кинув всі справи: розклад, телефонні дзвінки і т.д. схопив приладдя і сказав «Я буду прибирати ванну і витирати пил». Я взяв за правило робити це щотижня.
Насправді, це вчинок, який говорить: «Я люблю тебе»

Автор: Нейл Кеннеди
http://memo.im/