Психологія стосунків

Психологія стосунків
Однак якщо ваші романтичні стосунки розвиваються досить рівно, без особливих перепадів, і ви хочете зберегти цей темп, існує кілька ефективних засобів, які допомагають зберегти зацікавленість один в одному навіть після кількох років спільного життя.

Перш ніж вивчати ці інструкції до дії, просимо звернути увагу: хоча ці методи працюють безвідмовно в більшості випадків, частоту і час їх використання слід регулювати. Ні в якому разі не зловживайте ними, інакше подруга запідозрить вас у нещирості (а то і в невірності), а гострота відчуттів зникне від частого повторення. І все ж не потрібно приступати до їх виконання з ентузіазмом приреченого на смерть – деяка вправність, безсумнівно, у цій справі потрібна, і будь-яка ваша пропозиція романтичного спрямування повинна виглядати природно. У цілому, щасливі, гармонійні стосунки зберігаються до тих пір, поки партнери мають один до одного повагу і любов, а будь-які спроби продовжити їх насильницьким чином закінчуються невдачею. Отже, кілька порад, як швидко і безболісно показати коханій своє ніжне до неї ставлення.

1 – Робіть їй щирі компліменти

Що значить «робити щирі компліменти»? Нічого особливого. Просто коли ваша кохана входить в кімнату в новому платті (або без нього), і ваше серце починає прискорено битися, скажіть їй про це. Скажіть, як чудово вона виглядає, як ви щасливі бути з нею разом, як вам пощастило (якщо ви так вважаєте, звичайно). Або похваліть кохану за підвищення на роботі, яке вона давно заслужила, за важливі досягнення в кар’єрі або щось, що вона по праву може пишатися. Такі компліменти ніколи не бувають зайвими або занадто надуманими, а жінки їх цінують більше стандартних дифірамбів красі. Озвучені вами словесні докази розуму, краси і винятковості розслабляють жінку, налаштовують її на романтичний лад, і вам не доведеться довго переконувати її в своїх почуттях. Крім того, ваше ставлення, виражене у компліментах, додасть жінці впевненості в собі, а оскільки саме ви поліпшили їй настрій, подяка з боку коханої не змусить себе чекати.

2 – Виконайте одне з її наполегливих прохань

Згадайте, про що кохана вже довго і безуспішно просить вас – наприклад, більш ретельно голитися або запросити її в ресторан – а ви все робите вигляд, що не чуєте? Що ж, якщо ви трохи напружтеся і виконайте її прохання (а ще краще, якщо ви будете виконувати її прохання постійно), кохана неодмінно помітить і оцінить вашу увагу. Такі добрі справи не потребують великих зусиль з вашого боку – досить більш уважно ставитися до слів подруги і нагородою вам стане похвала коханої. Секрет полягає не в тому, що ви робите те, що вам подобається, а те, про що вона вас просила. Відчуваєте різницю? Виконання прохання подруги говорить про те, що ви іноді слухаєте і її, а не тільки спортивних коментаторів. Виберіть кілька найнаполегливіших її прохань і виконайте їх!

3 – Здивуйте її

Навіть найменший романтичний жест може зіграти дуже велику роль у стосунках. Якщо ви знаєте, що кохана втомилася після важкого робочого дня, замовте додому вечерю в її улюбленому ресторані або кафе. Або ж порадуйте подругу її улюбленими делікатесами або морозивом. Невеликий подарунок (необов’язково дорогий або особливий) неодмінно підніме їй настрій. Досить подумати про те, що може їй сподобатися. Вибирайте речі в її смаку – це підкреслить особливу інтимність і довірливість ваших стосунків і поінформованість про її уподобання. Жінки з радістю отримують такі несподівані подарунки, крім того, вони підкреслюють, наскільки для вас важливі деталі.

4 – Проводьте з нею більше часу

Подивимося правді в очі: багато чоловіків обурюються при одному тільки натяку на те, що поміняти компанію приятелів на вечір з коханою. Як не дивно, жінки цілком розуміють ваші почуття і усвідомлюють значення міцної чоловічої дружби, тому більшість із них все-таки готові на деякий час відсторонитися і відійти на другий план. Тим не менш, дуже важливо, щоб ви розуміли, що насправді головне у вашому житті – друзі-приятелі або кохана . Дати їй відчути це – не менш важливо, ніж розуміти це самому. Час від часу, замість того, щоб відправлятися в бар з друзями, подивіться вдома кіно. Такі дрібні поступки приносять великі плоди, тому переконайтеся в тому, що жінка усвідомлює, на яку жертву ви заради неї йдете. Іноді, якщо подруга не оцінила рівень своєї самопожертви, не зайвим буде їй про це натякнути. Ні в якому разі не потрібно витати думками десь далеко, наче відбуваючи повинність; нехай кохана знає, що, хоча ви і дорожите компанією друзів, завжди готові провести час з коханою жінкою.

5 – Напишіть їй записку

Силу друкованого або написаного слова ще ніхто не відміняв – іноді одне слово в записці переконливіше, ніж сотні велемовних компліментів. Невеликі романтичні послання і записки – ось речовий доказ ваших почуттів, яке жінки не так часто отримують. Це не обов’язково повинні бути солоденькі визнання з жіночих романів. Достатньо написати на листівці щось особисте, а не просто підписати її, або ж залишити записку, якщо ви побували в квартирі за її відсутності. Не бійтеся романтичних жестів і звернень – сміливо пишіть «твій» або «з любов’ю» замість «побачимося» і «поки що» – адже ви звертаєтеся не до колеги по роботі, а до коханої жінки.

6 – Частіше виходьте в світ разом

Як не дивно, стосунки зміцнюють не великі події, на зразок днів народження, весілля спільних знайомих і річниць знайомства, а повсякденні вечері і сніданки. Просто намагайтеся проводити більше часу разом: ходіть в кіно, в ресторан або на футбол. Пам’ятайте, що загальні емоції зближують. Поява разом у публічних місцях додає жінці впевненості в тому, що ви – пара, так що навіть у колі друзів цей тісний зв’язок зберігається.

У цілому, секрет тривалих гармонійних стосунків у тому, щоб нагадувати один одному про свої стосунки. Невеликі жести уваги з обох сторін – і ви будете частіше думати про неї, а вона буде більш поблажливо дивитися на ваші недоліки і провини. Пам’ятайте, що все, згадане в цій статті, ніколи не буде зайвим, занадто дорогим або несвоєчасним. Ці знаки уваги не змінять ваше життя, але допоможуть зберегти ніжні й гармонійні стосунки, адже життя, за великим рахунком, і складається з таких дрібниць.

http://kyrios.org.ua