Біблія -дороговказ для нашого життя

Саме тому Ісус так багато говорив про гроші. Шістнадцять із тридцяти восьми притч розповідають про те як розпоряджатись грошима та майном. Ісус Христос говорив про гроші набагато бльше, ніж про інші речі. В Біблії міститься приблизно 500 віршів про молитву, 500 віршів про віру і більше 2350 віршів, в яких йдеться про гроші та майно.
Господь так багато уваги приділяв питанню фінансів, тому що хотів, щоб ми знали Його погляди на цю непросту сферу нашого життя. Він висвітлював грошові питання тому, що гроші – це справді важливо.
Люди часто запитують, до кого вони можуть звернутися по допомогу у вирішенні фінансових питань. Пропонується вам дві основні альтернативи: зверніться до Біблії або скористайтесь заповітом багатих родичів (тітки з Канади чи батьків олігархів).
Перш за все треба бути задоволеними тим що Бог нам дає. Поняття задоволення згадується в Біблії сім разів, причому шість із них стосується грошей. В Посланні до филип’ян 4:11-13 Павло пише:
“Я кажу це не тому, що терплю злидні, бо я навчився задовольнятись тим, що маю. Умію бути в упокоренні, умію бути і в достатку: в усьому й в усіх обставинах я звик і насичуватися, і голодувати, жити в достатках і терпіти злидні. Я можу все в тому, хто укріплює мене – у Христі Ісусі”.
Уважно прочитайте цей уривок. У нас немає вродженого відчуття задоволення, ми, швидше, вчимося цьому протягом всього життя.

( за іноземним авторами, далі буде ….)