Коли Ви думали, що я не дивився

Коли Ви думали, що я не дивився

Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, що Ви прикріпили мій перший малюнок на холодильник, і я негайно захотів намалювати інший.
Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, що Ви нагодували бездомну кішку, і я дізнався, як добре бути добрим до тварин.
Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, що Ви зробили мій улюблений пиріг, і я дізнався, що невеликі речі можуть бути приємні в житті.
Коли Ви думали, що я не дивився, я почув, що Ви прочитали молитву, і я дізнався, що є Бог, з яким я міг завжди говорити, і я вчився довіряти Богу.
Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, що Ви приготували їжу і віднесли її другу, який був хворий, і я дізнався, що всі ми повинні допомагати і піклуватися один про одного.

Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, що Ви віддаєте свій час і гроші, щоб допомагати людям, у яких нічого немає, і я дізнався, що ті, у кого є щось, повинні допомагати тим, у кого немає нічого.
Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, як Ви дбали за наш будинок і про всіх в ньому, і я дізнався, що ми повинні дбати про те, що нам дане і дороге.
Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, як Ви ставитеся до своїх обов’язків, навіть коли Ви не дуже добре себе почували, і я дізнався, що повинен буду бути відповідальним, коли я виросту.
Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, як сльози текли з Ваших очей, і я дізнався, що іноді речі можуть заподіювати біль, і це нормально, плакати.
Коли Ви думали, що я не дивився, я бачив, як Ви дбали про все, і я хотів бути всім, чим я міг бути.
Коли Ви думали, що я не дивився, я запам’ятовував більшість уроків з життя, які я повинен знати, щоб бути хорошою людиною, коли я виросту.
Коли Ви думали, що я не дивився, я дивився на Вас і хотів сказати:
«Мама і тато! Спасибі за всі речі, що я бачив, Коли Ви думали, що я не дивився!»


джерело: http://my-life.ua/