Як пережити втрату дитини під час вагітності

Як пережити втрату дитини під час вагітності?
Як загоїти рани?
Як не втратити віру?
У День обізнаності про пренатальні та перинатальні втрати в передачі Мистецька вітальня на радіо Марія говорили з психологом, травматерапевтом Мироном Шкробутом та його чарівною половинкою, тренером курсу для осіб, які втратили дитину під час вагітності, Оксаною Шкробут. 
Подружжя поділилося не лише фаховими порадами, а й власним живим досвідом виходу з втрати.

“Після втрати дитини, якій було два тижні життя в моїй утробі, я дуже часто ходила на сповідь і сповідник, сварючись на мене, сказав: “Бог тобі пробачив, а ти собі ще не можеш пробачити?”, – розповідає Оксана Шкробут.
– Згодом на реколекціях священник запросив поділитися свідченням про дію Бога у моєму житті. Не довго думаючи, зрозуміла, що маю говорити про втрачену дитину і саме через такі свідчення Господь розпочав мене зцілювати”.

Де отримати допомогу?

Групові (вживу і онлайн) зустрічі “Живої Надії” – програма допомоги людям, зраненим через втрату дітей до їх народження (викидень, позаматкову вагітність, народження мертвої дитини, аборт, використання ранньо-абортивних засобів, процедуру штучних запліднень), одержати зцілення душевних ран та налагодити міжособистісні стосунки.
Участь у групі анонімна.
(детальніша інформація – в приват. повідомлення, або за телефоном 0677186714 (Viber, Telegram)
Реєстрація (потрібно вказати лише ім’я або псевдонім) за посиланням:
https://forms.gle/aSgZgqzgry1edFcV7