Всі жінки потребують ніжності

 Для більшості жінок ніжність символізує безпеку, захищеність, комфорт, схвалення – життєво важливі якості в їх очах.

Коли чоловік проявляє ніжність до дружини, він говорить їй наступне:

 1. Я піклуюся про тебе і захищаю тебе,

2. Ти важлива для мене, і я не хочу, щоб з тобою що-небудь трапилося;

 3. Я піклуюся про твої проблеми, і я з тобою;

4. Я вважаю, що ти все робиш добре, і я пишаюся тобою.

 Обійми мають сенс і передають все, що було сказано вище. Чоловіки повинні усвідомлювати, як сильно жінки потребують їхнього схвалення. Жодна жінка не може вважати, що чоловік проявляє до неї надто багато ніжності.

 Обійми – це мистецтво, яке більшість чоловіків можуть розвинути в собі, для того, щоб проявляти ніжність до своїх дружин. Це досить простий, але ефективний спосіб збільшити свій рахунок в Банку любові дружини.

 Більшість жінок люблять, коли їх обіймають. Вони обіймають одна одну, обіймають дітей, тварин, родичів. Я не хочу сказати, що вони буквально кидаються в обійми будь-якої людини. Вони з глибокою огидою приймають обійми, якщо вважають, що це може бути спокусою вступу до статевого зв’язку. Але в решті випадків практично у всіх країнах і у всіх культурах жінки обнімаються і люблять, щоб їх обіймали.

 Очевидно, чоловік може проявити ніжність і іншими способами, які можуть бути такими ж важливими для жінки.

Вітальна листівка або записка з виразом любові і турботи може просто, але ефективно передати ті ж самі емоції.

Не забувайте і про такий універсальний спосіб, як букет квітів. Жінки практично скрізь люблять, коли їм дарують квіти. Іноді є чоловіки, які люблять, коли їм дарують квіти, але більшість з них байдужа до цього. Проте, для більшості жінок, квіти є знаком любові і турботи.

 Запрошення пообідати або повечеряти також виражає ніжність. Це спосіб сказати своїй дружині: «Тобі зовсім не обов’язково робити те, що ти робиш для мене завжди. Сьогодні я поклопочуся про тебе. Ти для мене особлива, і я хочу показати тобі, як сильно я тебе люблю і піклуюся про тебе».

 Існує багато жартів з приводу того, як практично відразу після шлюбної церемонії дружина буквально губиться в круговерті автомобілів, ресторанів, домів, які молодята відвідують, і т.д. Проте дбайливий чоловік завжди відкриє перед нею двері і тим самим використовує ще одну можливість сказати їй: «Я люблю тебе і піклуюся про тебе».

 Узяти дружину за руку – це перевірений часом і ефективний спосіб виразу ніжності. Прогулянки після вечері, телефонні дзвінки і бесіди ніжним голосом, сповненим любові, – все це підвищує ваш рахунок в Банку любові. Як співається в одній пісні, «існує тисяча способів сказати, як я люблю тебе».  

З погляду жінки, ніжність – це необхідний цемент, що скріплює її зв’язок з чоловіком. Без неї жінка, ймовірно, відчуває відчуження з боку свого чоловіка. А ніжність міцно єднає подружжя, і чоловік підвищує свій рахунок в Банку любові своєї дружини.

Чоловіки повинні міцно засвоїти наступне. Для жінки прояви ніжності важливі самі по собі. Вони люблять самі дарувати ніжність, так і приймати прояви ніжності, і для них це не має ніякого відношення до сексу. Більшість виразів ніжності, які вони проявляють і одержують, зовсім не зв’язуються для них з сексом.

 Все це вводить звичайного чоловіка в оману. Він бачить прояв ніжності лише як частина прелюдії до статевої близькості, і звичайно,миттю збуджується. У інших випадках чоловіка просто перестрибують через цю стадію і відразу ж, без виразів ніжності, стають збудженими.

 Давайте подивимося на уявну подружню пару, яку ми назвемо Бренда і Брюс. Вони останнім часом відчувають тертя між собою через те, що Бренда не відповідає з ентузіазмом на прохання Брюса зайнятися любов’ю. Дивлячись на Брюса, вона раз у раз бачить в його очах одне і, те ж бажання і намагається заспокоїти його: «Брюс, дозволь мені відпочити декілька хвилин. Можливо, ти поки просто потримаєш мене за руку, або ми можемо обнятися. Я не готова зараз зайнятися любов’ю. Мені потрібне трохи ніжності».
Брюс же горить нетерпінням і заявляє їй: «Ти знаєш мене вже багато років. Я зовсім не схильний до ніжностей. Давай почнемо прямо зараз».

 Чи вважаєте ви, що така сцена маловірогідна? Я регулярно чую, як про неї розповідають клієнти в моїй консультації. Все, що Брюсу не вдається побачити за своїм бажанням вступити в зв’язок і відмовою проявити ніжність до дружини, здавалося б, смішним, якби не було таким сумним. Людина, яка грубо заявляє: «До чого ці ніжності?» – коли наближається до дружини, бажаючи зайнятися любов’ю, подібний торговцю, який намагається закінчити розмову, кажучи: «Чого далі розмовляти, беріть товар і йдіть, мене чекає ще один покупець».

 Хоча для чоловіків не складає великих труднощів зрозуміти цю просту логіку, вони все-таки постійно забувають про перший закон подружнього життя:

секс і ніжність неможливі один без одного.

Віллард Ф. Харлі   “Закони сімейного  життя”
переклад Мирон Шкробут