Слова, які дружина любить чути від свого чоловіка

Слова, які дружина любить чути від свого чоловікаУ сімейному житті є багато нагод, щоб чоловік міг великодушно оцінити різносторонній внесок своєї дружини у сімейні щоденні справи: чи то спільний побут, догляд за дітьми, приготування їжі, створення сімейного затишку. Є багато речей, які робить жінка з дивовижною майстерністю та ефективністю. Вона вміє виявляти любов, мудрість та терпеливість.

У всьому цьому жінка потребує допомоги, підтримки та вирозумілого ставлення з боку чоловіка та дітей. Жінка прагне відчувати, що її цінують, що її зусилля помічають та приймають, що між нею та чоловіком триває близький зв’язок любові.

Чоловік, який цінує дружину, регулярно говоритиме слова підтримки.

Ось перелік слів, які дружини люблять чути від своїх чоловіків.

Налагодження стосунків

«Кохана, що ти маєш на увазі?» – цим показує їй, що він зосереджений на дружині, йому важливо те, що вона думає і відчуває.

«Я чую тебе. Я розумію». Дружина хоче, щоб чоловік цікавився нею, її потребами і бажаннями, бо так будується подружня близькість. Жінка бажає відчувати, що її працю цінують та приймають.

«Я дуже радий, що ти сказала мені про це». Це допомагає вивести дружину на відверте спілкування та щире вираження емоцій. Чоловік повинен вміти давати собі раду з емоціями дружини.

«Це звучить дуже серйозно. Як ти зможеш впоратись з цією проблемою (справою, завданням)?» Емпатія, прийняття емоцій та почуттів одне одного, завжди допомагає будувати подружній зв’язок любові. Чоловік дає дружині знати, що він не намагається її виправляти, і приймає її біль та нарікання. Є моменти, коли дружина хоче, щоб чоловік допоміг виправити певні речі, але здебільшого дружина бажає відчувати, що чоловік є поряд з нею, щоб допомогти їй у щоденних турботах.

«Я з нетерпінням чекав цілий день, щоб побачити тебе!» Цим чоловік дає знати дружині, що коли він знаходиться далеко від дому, його бажання – бути з нею. Дружина повинна знати, що чоловік думає про неї протягом дня.

Вияв поваги

«Мені дуже шкода!» Це можуть бути слова вибачення за завдану образу, або вираз поваги до неї. Це також може бути відповіддю на труднощі, з якими дружина намагається впоратись. Це слова поваги та підтримки, що дружина спроможна вирішувати складні справи без допомоги чоловіка (якщо його про це не просять).

«Що ти думаєш про це?» Цим чоловік каже, що її думка – корисна, впливова і цінна. Чоловік визнає, що його дружина – мудра.

«Я думав про те, що ти сказала мені…» Цим чоловік говорить, що дружина висловила цінні для нього поради або думки. Чоловік цінує кмітливість та проникливість дружини. Він визнає внесок дружини в його справи.

«Якщо б ти була на моєму місці, як би ти вчинила?» Чоловік показує, що довіряє думці дружини, приймає її поради.

«На вечерю я думав про таку страву. Чи не хочеш, щоб я приготував цю страву?» Так чоловік активно включається у процес приготування вечері, а також бере на себе ініціативу. Він каже, що готовий допомагати їй.

Слова визнання

«У тебе повне право почуватись саме таким чином». Цими словами чоловік заохочує дружину випустити шквал своїх емоцій, а не тримати їх у собі. Це дозволяє жінці бути вразливою, щирою, вповні собою з чоловіком.

«Я б впорався з цим по-іншому» Жінка цінує, коли чоловік бере на себе відповідальність. Це показує, що чоловік розуміє, що він міг образити, завдати болю дружині, але пропонує вихід з тієї ситуації. Чоловік також є відкритим та щирим у спілкуванні.

«Тобі направду це вдається добре» Жінка може сумніватись у своїх силах, спроможності зі всім вчасно впоратись, а тому потребує слів підбадьорення та ініціативи чоловіка розділити на двох домашні справи. Слова схвалення лише підтверджують внесок дружини.

«Я це зроблю. Чому б тобі не відпочити? Ти вже достатньо всього виконала». Багато чоловіків зовсім не помічають усього об’єму роботи, що робить дружина. Подібні слова повідомляють, що чоловік помічає та цінує дружину. І не забуває додати…

«Я не розумію, як ти усе це зробила». Цими словами чоловік визнає її здібності й турботу. Чоловік високо цінує усі дрібні та великі справи, які робить дружина для сімейного добробуту.

Слова поцінування та симпатії

«Я люблю тебе». Кожна жінка прагне знати, що вона гідна любові та симпатії. Чоловік може це сказати дружині у різний спосіб, але не забувати робити це щодня.

«Ти виглядаєш красиво. Ти дуже приваблива». Саме це жінка любить чути від свого чоловіка, коли він визнає її красу та зусилля, які затрачені нею на те, щоб так виглядати.

«Ти – чудова мама!» Жінка повинна чути, що вона добре справляється з материнськими справами, і не потребує картати себе за якісь недоліки. Більшість жінок вкладає цілих себе, своє серце і душу, щоб бути доброю мамою. Ці слова означають для неї, що чоловік бачить її материнську любов та турботу за дітей і є вдячний за це.

«Ні з ким іншим, лиш з тобою, я бажаю бути назавжди разом». Це визнання, що дружина – найважливіша людина у світі для чоловіка. Коли йдеться про інші речі, які чоловік любить робити, або про людей, з якими хоче мати справи, то дружина займає перше місце знову, і знову.

«Я знаю, що не кажу тобі достатньо, але я дійсно ціную все, що ти робиш, що ти – моя дружина!» Слів вдячності завжди бракуватиме, щоб достатньо подякувати за усі зусилля жінки. Пам’ятайте. Жодного дня без того, щоб не подякувати дружині. Помічайте усі деталі, й кажіть слова вдячності своїй дружині.

Переклад: Ігор Леньо

Джерело: 20 Things Wives Love to Hear from Their Husbands