Ваш чоловік – це ваше дзеркало

Ваш чоловік - це ваше дзеркало

Якщо ви розумієте призначення людини в житті, вам стане легше навчитися відчувати до нього любов, тому що буде розуміння, що людина в моєму житті – вчитель, і я йому за це вдячна.

Недарма саме цей чоловік прийшов у ваше життя! Адже все наше життя велика школа, а предмет вивчення один – любов. Через чоловіків до нас йдуть найголовніші і, часом, найскладніші уроки, а спеціальність одна – Любов і прийняття себе.

Ми можемо дати любов іншій людині тільки тоді, коли самі нею володіємо. Ми не можемо дати іншому того, чого у самих немає.

Ваш чоловік – завжди ваше дзеркало, запам’ятайте це!

Він лише відображає те, що є в вас. Нещодавно я почула від однієї жінки, що я готова намагатися тільки для гідного чоловіка… Ви чуєте себе? Що таке гідний чоловік?

Будь-який чоловік, який до вас притягався, притягнувся і ще притягнеться, це гідний саме вас чоловік. Поняття «гідний» – дуже відносне, тому що кожен гідний свого. Ви гідні рівно того, що до вас притягується. Якщо до вас притягуються тільки безвольні матраци або мамині синочки, це і не погано і не добре, це просто факт.
Факт, який показує, що ви готові прийняти в своє життя сьогодні і зараз. Чоловік, який приходить у ваше життя, дзеркально проектує всі ваші внутрішні проблеми назовні. І ви можете скористатися цим знанням, щоб подивитися на себе новими очима, очима з боку.

Давайте розглянемо найпоширеніші ситуації.

Якщо у ваше життя прийшов ревнивець, вам слід вчитися перенаправляти свою сексуальну енергію у творчість, так як ніколи чоловік-ревнивець чи не з’явиться в житті дівчини, у якої опрацьовано питання зі своєю сексуальністю.

Який урок несе з собою чоловік, який розпускає руки?

Якщо у ваше життя прийшов тиран, то вам пора вчитися слухати себе, тому що жінки, які живуть з тиранами, це жінки, у яких геть стерто розуміння, що таке кордони, і це перетворило їх в жертв. Вони відчувають себе нещасними, самотніми і покинутими усіма. «Чоловік тиран, погода погана, і у інших радість в житті, а мене обділили, видно, доля моя така, терпіти і страждати».

Відповідно, чоловік або ставить жінку на місце своєю поведінкою, або вчить цю жінку поважати себе, відновлює структуру її особистості, висвічує програму «жертва», вчить відстоюванню кордонів і вміння постояти за себе. Інший чоловік просто не зможе навчити таку дівчину почати слухати себе. Жертві потрібно випробувати сильний біль, щоб нарешті їй захотілося щось поміняти в своєму житті.

Якщо до вас прийшов чоловік-алкоголік, залежний, то він не просто так притягнувся в ваше життя. І ви його для чогось вибрали. Для проходження якогось важливого уроку. Чому вчить такий чоловік?

Давайте уявимо, як поводиться жінка в такій парі: вона або постійно «пиляє» його і тим самим вбиває на корені всю його мужність, або знаходиться в стані «бедняжечка», якій більше всіх не пощастило в житті, і все їй зобов’язані.
І чоловік п’є, і грошей мало, і діти раздовбаї. Хмарно, смуток-печаль. Відповідно, такий чоловік вчить її в першій ситуації – жіночності, «сигналить» їй про те, що – як вона вбила свою жіночу природу або якусь важливу частину себе, так і він вбиває себе алкоголем / наркотиками, і йде від реальності; або ж, у другій ситуації, він вчить її любові до себе, поваги, насамперед, себе, дорослішання, вмінню брати відповідальність за своє життя і за події, які в ньому відбуваються.

Якщо у вашому житті – мамин синочок, безвольний, безхребетний пан, то ви явно ставитеся до тієї категорії дівчат, які не вміють віддавати кермо влади в руки сильної статі. Ви все самі вирішуєте, ви все краще за всіх знаєте, і ви всіх міняєте. Ви не помічаєте, але частіше за все ваші скандали виникають на тому грунті, що ви хочете змінити людину, але ніколи не прислухатися до нього. І, так, зараз ви будете це заперечувати.

Якщо у ваше життя прийшла людина, яка годує вас обіцянками, а сам вічно тусить з друзями в самих тусовочних місцях, який красиво говорить, а ви закохані в його склад, в його стиль, в його манеру жити і тішитеся горем, «ну коли ж ти вгамуєшся, і ми будемо разом і спокійно жити». Відповідь: ніколи.

Така людина прийшла у ваше життя, щоб сказати вам: «Починай себе цінувати! Чому тебе влаштовує, що ми граємо за моїми правилами, і ти готова весь час підлаштовуватися? Я пропав на два місяці, і ти все одно мене приймаєш, бо я нагодував тебе красивими словами? Тебе тут не цінують. Якщо ти підлаштовуватися зараз під мене, то, навіть коли в твоє життя прийде гідний чоловік, який полюбить тебе всім серцем, через якийсь час він перестане тебе цінувати, тому що у тебе в голові закладена звичка підлаштовуватися “.

Таких сценаріїв відносин можна перерахувати ще багато, але давайте повернемося до початку статті.
Що значить – «я буду намагатися тільки для гідного чоловіка»? Апріорі ви повинні намагатися не для когось і не заради когось, тому що на кону стоїть ваш власний розвиток, ви намагаєтеся в будь-яких відносинах тільки для себе.

Якщо в житті присутній чоловік, чесно себе запитаєте, а я гідна іншого? І за які такі якості мені можна зараз вручити принца на білому на коні? Ви ж розумієте, що принц теж не буде з дівчиною, у якої купа комплексів, тарганів і маній. Все це потрібно опрацьовувати.
Не вчаться люди водити автомобіль за кермом Феррарі.

Є таке поняття, як «тіньова частина особистості» – це ті якості, які ми в собі не усвідомлюємо, не бачимо, не беремо, вони в нас є, але для нашої свідомості вони оповиті тінню. Таким чином, дзеркала бувають прямі і зворотні.

Пряме дзеркало:
та якість, яке дратує вас в когось – є в вас самих. Тільки ви її не бачите, не хочете помічати. Наприклад: чоловік лінується, лежить на дивані і нічого не робить. Вас це просто доводить до точки кипіння, значить, це ж сама лінь є в вас. Ви теж лінива, і вам дуже хочеться лягти і полежати на дивані і дивитися в стелю, але ви просто собі цього не можете дозволити, тому що вас в дитинстві вчили бути сильною і не валятися просто так, або ви ніколи взагалі цього не робили, живете в страшному стресі і нескінченній гонитві – робота, будинок, діти, школа, прибирання і т. п. Про що це говорить? Це не означає, що вам треба прилягти разом з чоловіком і закинути всі справи, просто прийміть: «так, десь глибоко я ще те ледащо і навіть серйозніше за чоловіка», і дозволяйте хоч іноді цій якості проявлятися: влаштовуйте собі відпочинок, просто полежіть, сходіть на масаж, усвідомлено полінуйтеся і розслабтеся.

Зворотне дзеркало:
знаходимо якість, яка вас дратує в чоловікові, і дивимося, чи є це в вас з протилежним знаком? Наприклад: чоловік – слабак, значить, ви – сильна, багато звалили на себе, і потрібно навчитися бути слабкою. Чоловік безвідповідальний, значить, ви – гіпервідповідальна, все контролюєте і не можете розслабитися, довіритися; чоловік брехун – ви зациклені на правді, і вам постійно потрібні докази і підтвердження, не маєте віри; чоловік жадібний – ви занадто скупа, перш за все, до самої себе, скупа на любов, емоції, час … зрозумілий принцип?

Коли ви це все розумієте в собі, ви, по-перше, приймете ці якості, ну або хоча б почнете приймати, а по-друге, ви станете просто вище цього, розуміючи, що ви є щось більше. Коли ми визнаємо в собі ці якості, то і чоловіки міняються, або їх поведінка перестає нас зачіпати.

Взагалі все в світі влаштовано за принципом дзеркала.

Все наше оточення є нашим відображенням. За допомогою інших людей ви легко зможете побачити, що є в вас. Якщо ви незадоволені своїм оточенням, роботою – ви незадоволені перш із самою собою. Наше ставлення до себе збігається з нашим ставленням до оточуючих людей. А люди в свою чергу відображають наше уявлення про саму себе. Що в мені, те і ззовні.

Наш внутрішній світ притягує внутрішні світи інших людей. Тому, якщо всім навколо вас погано, у всіх сум, депресія, то це ж саме відбувається і у вас всередині. А якщо ви оточені світлими, добрими, люблячими людьми, значить, ви сама така ж, все дуже просто! Працюйте над собою – зміниться і світ навколо, і люди.

Все це пишеться не для того, щоб відчути себе винуватцями торжества, а щоб відчути, як жінка може самостійно при бажанні змінити все. І навіть зради – вони не патологія і альфонси, це не табу. Це те, що допоможе жінці переглянути себе і щось врешті-решт зробити, якщо жінка цього хоче.

Ви вже зрозуміли, в основі всіх уроків, які несуть нам чоловіки, лежить повернення до нашої жіночої природі. Тому що у більшості жінок такі перекоси (насправді, це шкідливі вірусні програми, що передаються жінкам з покоління в покоління): або ми йдемо в чоловічі енергії, і будь-який чоловік поряд з такою «Залізною Леді» лягає на диван, сідає на шию, не діє, спивається або починає гуляти. Або ми перебуваємо в позиції жертви і зітхаємо про своє нелегке частці, а чоловік виступає в ролі домашнього тирана або здійснює підлі вчинки.

Насправді, через нього Бог і намагається вас напоумити. Через всі ці (і інші) типажі чоловіків каже: «Стань жінкою! Навчися любити себе, почни цінувати життя, адже ти прийшла сюди зовсім не для того, щоб страждати! Ти жінка! Де плинність води і прийняття чоловіка? Де полум’я пристрасті? Де тепло вогнища? Де шанування і повага до чоловіка? Де мудрість і гідність? Де краса, ніжність, легкість, радість? Де Віра? На, тримай тобі чоловіка під стать – це твій “тренажер по розкриттю жіночності”, навчися, будь ласка».

Але ми цього не чуємо, розриваємо стосунки, зустрічаємо нового чоловіка, а там знову те ж саме, буває ще й гірше, і так по замкнутому колу. Я завжди буду за те, що зміни повинні розпочатися з жінки. Все починається з неї, так як вона – простір. Перш, ніж перекладати відповідальність на чоловіка, подивіться на себе, він лише ваше віддзеркалення.

В інтернеті повно популярних сторінок про те, як маніпулювати чоловіком і домагатися від нього подарунків. Я не про це. Я про повагу і любов до себе, про віру і прийняття чоловіка, про радість і світло життя!

Так, це боляче, боляче міняти себе, а ще болючіше усвідомити, що «Я» через свої установки, вірусні програми тільки руйную своє життя…

Але, як не дивно, «Біль» нам потрібний. Я зрозуміла це, коли почала зростати і розвивати себе. А біль у відносинах – це невід’ємний супутник двох дорослих партнерів, які будують відносини і створюють сім’ю.

Я знаю багатьох чоловіків і жінок, які не виносять болю, і як тільки у відносинах починаються складності, вони не витримують і вибирають припинити відносини, і незабаром «стрибають» в нові відносини, думаючи, що там все буде по-іншому і не доведеться переживати! Але не тут-то було! Спочатку все йде шоколадно і прекрасно (етап закоханості), а потім незмінно настає етап сварок, притирання, критики, лайки, і знову приходить та сама біль, від якої втекли в минулому союзі. То чи є сенс бігати по колу?

Завжди ставте собі запитання: чому мене вчить ця ситуація? Для чого вона сталася? Що мені потрібно для себе винести? Тоді ви отримаєте не відтік енергії, а збережете свій ресурс.

Так чому ж ми біжимо від болю або вважаємо, що його не повинно бути? Дуже часто для продовження життя, в тому числі і життя сім’ї, потрібно пройти і вогонь, і воду, і мідні труби, це буде загартуванням для відносин і вашим ростом. Не треба цього боятися. Будь-які відносини – це складності. І якщо починати відносини з думкою, що нарешті можна розслабитися і насолоджуватися, то розчарування буде неминучим. Потрібно бути готовим до того, що буде складно, але зустрічати ці складності, як шанс стати ближче, допомогти один одному, стати соратниками.

Кохана людина – це не той, з ким можна насолоджуватися 100% часу.
Кохана людина – це той, заради якого ви готові долати труднощі і змінюватися.
Той, кого ви приймаєте повністю, без залишку!