Чи зможу я? – головне питання чоловіка

Відеозапис конференцій сестри Павли Бобер під час реколекцій для чоловіків на тему «Чоловік – дар Бога світу».
Чоловікові потрібно боротися, проте ця боротьба не означає агресію, напад, а захист.
Свою першу конференцію с. Паула назвала так: «Чоловік – дар Бога світу».
В чому полягає покликання жінки, а в чому – чоловіки на підставі біблійного опису створення людини. Коли Бог закликає чоловіка до чогось, Він дає йому необхідну благодать, силу для виконання цього. Є три головні бажання, які вписав Бог в серці чоловіка : бажання боротьби, бажання пригоди, риска і бажання порятунку красуні. Якщо основне питання, яким задається жінка, – «Чи гарна я»?, то основне питання чоловіка – «Чи зможу я»? Чоловікові потрібно діяти, якщо він діяти не буде, то в певний момент втратить сенс свого життя. І тоді його світ зведеться до дивана, тапочок і телевізора. Чоловікові потрібно боротися, проте ця боротьба не означає агресію, напад, а захист. Йому потрібна гармонійна сила, яка не руйнує, а творить. Також Бог вклав в серце чоловіка бажання рятувати жінку. Але стався первородний гріх, диявол завдав удару в силу чоловіка, і той цією силою не скористався, не захистити жінку. Внаслідок гріхопадіння чоловікові не хочеться ризикувати, не хочеться брати життя у свої руки, він не бореться, і красуню не рятує, і себе, теж.
З чого можна почати, щоб допомогти чоловікові (собі самому або іншому) повернутися до того образу, який задумав для нього Бог.
Дивіться відео конференції с. Павли на тему «Чоловік – дар Бога світу»Чоловік може бути заспокоєний тільки Богом.

Святий Йосипі. Разом зі св. Іоанном Крестителем, св. Йосип є одним з тих чоловіків Євангелія, які спрацьовують належним чином і які показують, що з Богом можна здолати усе. В історії народження Ісуса Христа св. Йосипа описано як людину праведну, людину високої психічної і духовної зрілості. Незважаючи на усю трудність і неясність ситуації, що склалася, він захищає Марію. Але це не дається йому легко. Він бореться сам з собою, поки до нього не приходить Ангел і не відкриває йому волю Божу. Чоловік може бути заспокоєний тільки Богом. Тому чоловікові треба розмовляти з Богом Отцем. Якщо з Марією Ангел розмовляв один раз, то з Йосипом – постійно. Також Йосипу доводилося постійно ризикувати, проявляти віру без яких-небудь гарантій і опор, окрім як на Боже слово.