Послання для чоловіків, дружини яких є домогосподарками

Послання для чоловіків, дружини яких є домогосподарками

Послання для чоловіків, дружини яких є домогосподарками

Ви повинні зрозуміти: ваші дружини опинилися сьогодні під обстрілом! Все, про що їх вчили з раннього дитинства, висміюють та зневажають. Майже завжди традиційні цінності юдео-християнської спадщини підривають.
• Поняття материнства як корисного присвячення часу жінки зазнає жорстоких бомбардувань.
• Думку про те, що жінки повинні поступитися лідерством своїм чоловікам, як наказано в Ефесян

5, 21-33, прирівнюють до середньовічної безглуздости.

• Концепт, що чоловік та жінка повинні стати одним цілим, бачити своє віддзеркалення в іншому

замість відокремлення і конкуренції, вважається надзвичайно образливим для жінки.

• Практично всі відмовилися вірити в те, що розлучення не можна виправдати (Ви чули про Сью

та Боба?) (йдеться про англійський фільм «Рита, Сью і Боб також» -прим, перекл.)

.
• Опис ідеальної дружини та матері, що пропонує Книга Приповідок 31, 10-31, є неприйнятним

для сучасної жінки (Вона пройшла довгий шлях).

• Призначення жінки бути помічницею, готувати їжу, стати тією, яка лікує рани, випромінює

любов, створює затишок у домі, виховує дітей, викликає принаймні огиду.

І всі ці природжені цінності, що більшість дружин відчайдушно намагаються оберігати, постійно виставляються мало не злом із самого пекла. Західні засоби масової інформації – радіо, телебачення та преса – працюють без упину на безжальне руйнування залишків християнської традиції. Ваші дружини, які вірять у цю духовну спадщину, насправді оберігають її! їх вважають тупими, відсталими та тими, що не використовують свого потенціялу, і здебільшого їх самоповага піддається нищівному руйнуванню. Вони протистоять суспільному рухові, який атакує їх, без жодної підтримки.
Скажу прямо. Чоловікові, що цінує бажання своєї дружини протистояти течії громадської думки, залишатися вдома самій виключно у компанії зашмарканих маленьких діток та впертих підлітків, саме час якось допомогти. Я пропоную, щоб ви не просто помили посуд чи позамітали підлогу. Я закликаю надати емоційну підтримку… можливість спілкування… допомогти відчути, що вона жінка… посприяти у самоствердженні її «я»… виділити їй один день на тиждень для відновлення сил… запросити її на вечерю… сказати про своє кохання. Без цього озброєння вона є безсилою проти ворогів сім’ї, ворогів вашої сім’ї!
Правду кажучи, багато з вас, чоловіків та батьків, думають про щось цілком інше. Ваші дружини ходять на семінари, читають літературу про сім’ю та вивчають Біблію, але вони навіть не можуть добитися від вас розмови про свої нові відкриття. Ви надто захоплені власною роботою та самовдоволенням, яке виникає завдяки їй.
Який приклад є кращим за наведений в уривку з листа, написаного відчайдушною жінкою, чоловік якої дуже рідко буває вдома, а навіть коли це трапляється, то не має що сказати. Він надає перевагу компанії Пола Гарві, який не ставить запитань і не очікує відповідей. Мало того, він «любитель гарбуза»: ви знаєте цю історію.

Пітер, Пітер, любитель гарбуза,
Мав жінку, та не вмів з нею поводитись.
Поставив її на лушпинку з гарбузового насіння
І дмухав на неї.

Так, старий Піт діставав свою маленьку дружину, коли хотів того. Вона сиділа під замком вдома з двома меншими від трьох рочків дітьми, змінювала пелюшки та витирала носики, готувала їжу для чоловіка та містера Гарві. Таким є життя жінки, якій потрібні любов та повага. Пітер не лише не намагається задовольнити її потреби, він забороняє це робити деінде. Він навіть виступає проти відвідування уроків вивчення Біблії, тому що, ви не повірите, боїться зараження дітей хворобою (автор проводить паралель історії жінки – автора листа з відомою за кордоном казкою про Пітера і його дружину – прим, перекл.). Чоловік не звертає уваги на хворобу, яка душить дружину, хворобу під назвою самотність. Для дружин усього світу, що мають поруч «любителів гарбуза», я скажу. «Все одно вивчайте Біблію!». Покора чоловікові не поширюється, на мою думку, на поведінку, яка виявиться шкідливою для чоловіка, дружини та шлюбу. Жінка не повинна миритися із знущанням над собою чи з спрямованою на дитину наругою, спробою її розбещення.
Це послання скероване безпосередньо до чоловіка-християнина: Господь наказав вам «любити своїх дружин так, як Христос любив Церкву і віддав своє життя за неї».

Ви потрібні дружині зараз.
Ви знайдете час для неї?з книги Джеймса Добсона “Відверта розмова з чоловіком”, Свічадо, 2011 р.