Найчесніше визнання розлученого чоловіка

Найчесніше визнання розлученого чоловіка20 рад від розлученого чоловіка тим, хто в шлюбі.
Джеральд Роджерс, американський письменник і успішний бізнес-тренер, розповів про свої помилки, із-за яких він не зміг зберегти сім’ю.

Очевидно, що я не експерт у відносинах. Але деякий досвід, який я одержав при розлучені, примусив мене задуматися, а що б я зробив інакше, якби у мене був другий шанс. Я втратив жінку, з якою прожив разом майже 16 років. І я не хочу, щоб ви повторили мої помилки.

1. НІКОЛИ не припиняйте залицятися за нею. НІКОЛИ не припиняйте знайомитися

Моя найбільша помилка полягала в тому, що я сприймав свою жінку як належне. Коли ви просили її вийти за вас заміж, то напевно були упевнені в тому, що завжди битиметеся за її серце, захищати її. Але з роками ці обіцянки напевно забуваються.

Ваша дружина – найважливіший і священний скарб вашого життя. Ви самі її для себе вибрали. Ніколи про це не забувайте. І ніколи не лінуєтеся підтримувати свою любов.

2. Захищайте своє серце

Ви повинні бути захисником не тільки її серця, але і свого власного. Охороняйте його від інших жінок зі всією ретельністю. Любіть себе і не розмінюйтеся по дрібницях. Ніхто не повинен претендувати на ваше серце, окрім вашої дружини. А вона, навпаки, повинна проникати в нього на першу вимогу.

3. Закохуйтеся. Знову, знову і знову

Ви постійно змінюєтеся. Ви вже не та сама людина, яка одружувалася. Через п’ять років ви не будете тим, ким є сьогодні. Зміни – постійні, тому ви повинні свідомо вибирати життя один з одним щодня. Боріться, завойовуйте її любов – так само, як ви це робили в перші тижні після знайомства з нею.

4. Завжди шукайте в ній найкраще

Зосередьте свою увагу на тому, що любите в ній, а не на тому, що вас в ній дратує. Тільки в цьому випадку ваша любов до неї продовжить рости. Зосередьтесь на тих моментах вашого життя, коли ви відчували себе абсолютно улюбленою і абсолютно щасливою людиною. Ви ж узяли її за дружину не просто так.

5. Не намагайтеся її змінити. Це не ваше завдання

Ваше завдання – просто любити її. Не намагайтеся підігнати параметри її особи під себе. Не ламайте її. І тоді вона сама зміниться таким чином, що ви любитимете її ще більше.

6. Візьміть всю відповідальність на себе

Візьміть всю відповідальність за свої емоції на себе. Ваше особисте щастя – це не турбота вашої дружини. Вона не може зробити вас щасливим, якщо ви самі того не захочете. Ви несете відповідальність за те, щоб всі члени вашої сім’ї були щасливі. Якщо ви зможете стати щасливим, щасливою буде і вона, і вся ваша сім’я.

7. Ніколи не звинувачуйте її в тому, ніби вона винна, що ви сердитеся

Якщо ви засмучені або сердитеся на вашу дружину, то це тільки ваші особисті емоції і ваш власний вибір. Ваші емоції – це ваша відповідальність.
Ваша жінка не зобов’язана заліковувати ваші дитячі травми або бігати за вами з емоційним “слинявчиком”. Якщо потрібно, візьміть паузу, побудьте наодинці і розберіться в собі. Як тільки ви стабілізуєте свій емоційний фон, так відразу і помітите, що відносини в сім’ї стали налагоджуватися.

8. Дозвольте вашій жінці просто жити

Коли вона у поганому настрої або жахливо засмучена, не намагайтеся вмить все виправити. Її позитивний настрій – це не ваша робота. Просто поясніть їй, що сердитися, злитися і зневірятися час від часу – це нормально.

Жінки такі влаштовані, що сприймають світ надмірно емоційно. З цим нічого не поробиш. Але хай вона знає, що завжди може на вас опертися. Коли вона охолоне, то зрозуміє, що ви – сильний і вольовий чоловік. Що вона може вам довіряти: адже ви не тікаєте з квартири кожного разу, коли вона засмучена. Дайте їй упевненість в тому, що будете з нею поряд незалежно від того, як часто вона реве і з якими труднощами їй доведеться зіткнутися.

9. Будьте дурними

Не судіть себе дуже серйозно. Краще частіше смійтеся. І примушуйте сміятися її. Сміх робить життя простіше.

10. Проникайте в її душу Щодня

Дізнайтеся, що дійсно примушує її відчувати себе любленою і захищеною. Якщо знадобиться, складіть список з 10 речей, які роблять її задоволеною життям. Зробіть його своїм пріоритетом. Спробуйте щодня примушувати її відчувати себе королевою.

11. Будьте присутні в її житті

Уважно відноситеся до її життя. Якщо вона щось розповідає вам, слухайте. Робіть все, що потрібне, щоб спілкуватися з нею увечері з порожньою головою. Відносьтеся до неї так, ніби вона – ваш найцінніший клієнт.

12. Приймайте її сексуальність

Не відносьтеся до сексу просто як до способу зняти стрес. Це можливість для вас проникнути на найглибший рівень її душі. Дозволяйте собі розчинитися в її ніжності. Хай вона знає, що може довіряти вам на всі 100% – що в ліжку, що в житті.

13. Не будьте ідіотом, але і не бійтеся іноді їм бути

Ви робитимете помилки. Вона робитиме помилки. Майте в собі мужність в цьому признатися, щоб не зробити ще Більшу помилку.
Ви не зобов’язані бути досконалим. Але ви не повинні здаватися їй дурним 24 години в добу 7 днів в тиждень.

14. Дайте їй особистий простір

Дайте їй вільний час. Дозвольте їй зустрічатися з подругами і мати хоббі. Дайте їй можливість наситити свою душу енергією. Періодично залишайтеся з дітьми самі. Дайте їй можливість відпочити і розвіятися. Вона потребує відпочинку не менше за вас.

15. Будьте уразливим

Будьте готові поділитися з нею своїми страхами і відчуттями. Визнавайте свої помилки. Вибачайтеся.

16. Будьте абсолютно чесні перед нею

Якщо ви хочете, щоб між вами була довіра, будьте готові поділитися з нею всім – особливо тими секретами, якими ви ніколи ні з ким не ділилися. Для цього потрібна мужність. Але тільки після того, як ви повністю відкриєте їй своє серце, між вами почнеться справжня любов. Носіть маску скільки завгодно довго, але знімайте її завжди, коли повертаєтеся додому.

17. НІКОЛИ не переставайте разом рости

Стоячий ставок – розсадник малярії, а потік, що швидко мчить, завжди прохолодний і свіжий. Атрофія – природний процес для м’язів, якими не займаються. Рівно те ж саме відбувається і з вашими відносинами. Якщо ви припиняєте працювати над вашими відносинами, вони неминуче зав’януть. Знайдіть загальні цілі і мрії. Складіть загальні плани. І працюйте над їх реалізацією спільно.

18. Не хвилюйтеся про гроші

Гроші – це ресурс, яким ви повинні управляти як одна команда. Вони ніколи не допомагають, якщо ви боїтеся ними користуватися. Вчіться довіряти своєму партнеру. І пам’ятаєте: ховати гроші від дружини “на хованці” – це моветон.

19. Навчіться прощати і забувати

Прощайте швидко і ніколи не згадуйте старі образи.
Зосередьтесь на майбутньому і не дозволяйте минулому втручатися у ваші плани.
Не дозволяйте своїй минулій історії тримати вас в заручниках.
Запам’ятовуйте помилки, які зробили, але тільки з практичною метою. Не рефлексуйте. Помилки, досконалі у минулому, можуть стати важким якорем для вашого браку. Вони тягнуть вас в низ. З іншого боку, прощення – звільняє. Просто відріжте якірний ланцюг і пливіть вдалечінь не озираючись.

20. Завжди вибирайте ЛЮБОВ

Врешті-решт, ця рада може бути єдиною. Використовуйте його як головний принцип свого життя, завдяки якому можна змінити все. Якщо ви вибиратимете любов, то ніщо не буде здатне поставити під загрозу ваше щастя. Любов завжди витримає. І витерпить.

Шлюб – це не “і жили вони довго і щасливо”. Це робота. Це готовність постійно інвестувати в свої відносини. Тільки так вони можуть пройти випробування часом. Працюйте над відносинами, і щастя прийде.

Шлюб, як і життя, переживає свої злети і падіння. Вчіться на всіх його етапах. Вчіться любити один одного, це дасть вам сили і перспективу. Зберегти цю будівлю можливо, тільки якщо щодня міняти в ньому цеглинку. що поодинці вийшла з ладу.

Це уроки, які я усвідомив надто пізно. І на своїй шкурі.

Залишайтеся для вашої дружини тим чоловіком, яким вона не може не хвалитися.

Джерело