Чоловік називає любов словом «повага»

Чоловік називає любов  словом «повага» Кожен з нас, і чоловік, і жінка, хоче кохати і бути коханими, бачачи в очах коханої людини повагу і захоплення. Але жінка й чоловік по-різному дивляться на любов і по-різному її виявляють.
Чоловік називає любов – словом «повага».

Любов для чоловіка можно порівняти з їжею, але повага рівноцінна воді. Без їжі можна прожити 40 днів, а от без води, всього кілька днів. Повага – ключ до мотивації чоловіка. Саме повага жінки допомагає чоловікові цінувати ту, хто в нього вірить, поважає і любить.

Щоб перевірити, наскільки повага цінна для вашого чоловіка – просто скажіть чоловікові про те, як сильно ви поважаєте його! Так, саме поважаєте, а не любите. Повірте, більшість чоловіків відразу поцікавиться, за що ж саме ви його поважаєте. Тому перш, ніж сказати своєму чоловікові про вашу повагу – гарненько підготуйтеся і продумайте кілька його якостей і вчинків, які ви поважаєте в ньому. А ще краще напишіть невеликий «Список поваги» і дайте чоловікові прочитати цей список.

Ваша повага дійсно здатна створювати вашого чоловіка як особистість. Повага – найбільша цінність для чоловіка.

Уроки шанобливого спілкування

Під час сварки, коли у вас поганий настрій або просто був поганий день – перш, ніж висловити все своє невдоволення чоловікові – поставте собі питання: «Чи не здасться йому відсутністю поваги те, що я збираюся зробити / сказати?»

Якщо вам не вдалося виявити повагу до чоловіка – зробіть що-небудь для нього, що б підкреслило б вашу повагу до нього. Краще за все вам вдасться мотивувати його тим, що ви задовольните його потреби в повазі.

Ніколи не говорите чоловікові: «Ти мене не любиш!». Краще скажіть: «Я не відчуваю себе коханою. Може бути, в якихось моїх діях або словах ти відчув відсутність пошани? ». Якщо він підтвердить ваші побоювання – скажіть: «Прости мене за проявлену неповагу. Ти простиш мене? Що мені зробити, щоб ти переконався у тому, що я тебе поважаю?».

Ніколи не кажіть чоловікові, що він спочатку повинен заслужити вашу повагу, щоб ви поважали його як людину, як особистість і поважали його думку.

Замість докорів і образ чоловіка – постарайтеся говорити шанобливо з ним. Щоб сказати про своє невдоволення або про негативні почуття по відношенню до того чи іншого вчинку вашого чоловіка – постарайтеся не вживати перебільшень, на кшталт «Ти завжди / ти ніколи». Говоріть відкрито, але не звинувачувально.

Близькість: «Коли ти не приходиш з роботи додому вчасно, я відчуваю себе не коханою. Звичайно, ти маєш право на своє хобі, але мені теж потрібен час, щоб я могла бути з тобою».

Відкритість: «Коли ти сказав, що не хочеш витрачати час на розмови про мої страхи, я відчула себе не коханою. Звичайно у нас не завжди є час на довгі розмови, але мені іноді потрібно відчувати що у нас все нормально».

Розуміння: «Коли ти швидко знаходиш відповідь на те що я хочу тобі сказати, я відчуваю що ти мене не любиш. Я знаю, що цим ти хотів мені допомогти, але мені потрібно бачити, що тобі цікаве моє життя. Ти дійсно допоможеш мені, якщо вислухаєш мене і поспівчувєш».

Миротворчість: «Коли ти говориш, «забудь» або «залиш», я відчуваю себе не коханою. Я знаю, що деякі речі треба забувати, але мені важливо знати, що ти не сердишся на мене і ми дійсно примирились».

Вірність: «Коли ти дивишся на інших жінок, я відчуваю себе не коханою. Я знаю, що спокуси цілком реальні речі, але мені важливо знати, що любиш ти тільки мене».

Пошана: «Коли ти негативно висловлюєшся про мої здібності як матері або як господині, мені здається, що ти мене не любиш. Мені потрібно щоб ти помічав, коли я роблю щось добре і мені потрібна твоя підтримка, коли я роблю щось не так, як потрібно або помиляюся».

Авторитет: Ваш чоловік відчує, що ви поважаєте його авторитет і керівництво. Якщо:

– Ви будете говорити йому, що вдячні за його силу і радієте тому, що маєте можливість спертися на нього в потрібну хвилину.

– Ви підтримуєте його і допомагаєте йому бачити в собі лідера

– Ніколи не кажіть, що хоча він несе відповідальність за все, але ви обоє рівноправні, тому він не має права приймати рішення, з якими ви не згодні.

– Ви хвалите його за вдалі рішення:

– Проявляєте поблажливість і терпіння, якщо він прийняв не правильне рішення

– Чи виражаєте свою незгоду тільки віч-на-віч, а перед дітьми підтримуєте його авторитет

– Не маніпулюєте ним, щоб змусити відступити або купити мир за всяку ціну.

Дорогі жінки, будьте творчими і ніколи не здавайтеся навіть, якщо не все вийде або зміниться у ваших стосунках після того, як ви зробите перший крок до поваги. Повага – це саме той ключ, який здатний відкрити двері до серця чоловіка, за якою захована та любов, якої ви прагнете.

джерело: familyclub.org.ua