Потреби чоловіка і жінки

Потреби чоловіка і жінки
Часто невдачі чоловіків і жінок у стосунках і шлюбі обумовлені простим незнанням потреб одне одного, а не егоїстичним небажанням приділяти іншому увагу.

Психологи визначили п’ять основних потреб чоловіка і жінки.

5 основних потреб чоловіка:
– Сексуальне задоволення / sexual fulfillment
– Супутник по відпочинку (спільний відпочинок) / recreational companionship
– Приваблива партнерка / attractive spouse
– Домашня підтримка / domestic support
– Захоплення і похвала / admiration

5 основних потреб жінки:
– Прив’язаність / affection (non-sexual)
– Спілкування / conversation
– Чесність і відкритість / honesty and openness
– Фінансова підтримка / financial support
– Присвячення родині / family commitment

Ці категорії для різних людей можуть по-різному переломлюватися. Деякі чоловіки і жінки скажуть абсолютно щиро, що їм не потрібно виконання тієї чи іншої потреби. Деяким людям здається, що потреба, яку вони повинні задовольняти по відношенню до свого подруга, значно більше потрібна їм самим. Однак переважна більшість людей кожної статі погоджується, коли мова заходить про подружні стосунки, що перераховані вище потреби – це їх найглибші потреби.

Якщо потреби чоловіків і жінок так різняться, то немає нічого дивного в тому, що людям важко пристосуватися до подружнього життя. Чоловік може мати добрі наміри задовольняти потреби своєї дружини, але якщо він вважає, що її потреби подібні з його власними, то його спіткає невдача. І навпаки, невдача спіткає жінок, які вважатимуть, що чоловікам подобається те ж саме ласкаве ставлення, яке так приємно їм самим.

джерело: familyclub.org.ua