Жінка любить вухами

Жінка любить вухамиВона: Милий, ти мене любиш?
Він: Тож казав тобі вчора! Ти думаєш, що за день щось змінилося?..

Та може й не змінилося, шановний молодий чоловіче. Тільки вона — жінка і, пардоньте, любить вухами. Так-так, дорогі мої співпредставниці статі, ми любимо вухами. Тільки не віднєкуйтесь, будь ласка, і не відкладайте журнал, дозвольте я поясню. Мова про те, що жінки потребують, щоб їх кохані часто говорили їм, що люблять. Якщо нам цього часто не говорити, то ми, жінки, думаємо, що це почуття десь зникає чи пригасає. Воно, звісно, не так. Наші милі чоловіки нас люблять, тільки виражають це частіше ділами, аніж словами. Наприклад, купують нову пральну машину і цим хочуть показати, що дбають про нас, а значить – люблять. Але ж нам того мало!.. От якби на тій пральній машині та й написати: «Галюню, я тебе кохаю». Оце вже інша справа. Тепер на цей металево-пластмасовий об`єкт ми будемо дивитися зовсім по-іншому. Мало того, відразу зателефонуємо кільконадцятьом подружкам, щоб розповісти про такий екстравагантний презент. А от зізнайтеся, кому б із вас не хотілося бути адресатом написаного на асфальті (або на сусідньому будинку) послання: «Танюшко (тут підставте своє ім`я), ти у мене найніжніша!!!»?

Одна моя знайома дуже любить хвалитися любовними смс-ками, які їй пише благовірний. Їхній текст потім довго живе у розмовах між численними подружками. А вона просто світиться від щастя, ніби їй чотирнадцять і це перше кохання. Зазначу, що у шлюбі зі своїм чоловіком вона вже п`ятнадцять років.

Зауважте також наскільки частіше жінки говорять ці слова «я люблю тебе». Я часто це кажу своїй мамі, сестрі, подружкам. І я помічаю, як вони реагують — у них ніби щось загоряється всередині, їм страшенно приємно, затишно і навіть безпечно. Погодьтеся, усвідомлення того, що тебе люблять — одне з найважливіших, що потрібно людині переживати. Мої друзі вже багато років займаються церковним служінням — організовують і проводять реколекції. Ми їх називаємо гуру християнського життя. Якось одну з цих «гуру», молоду жінку священик запитав: «А ти, Оксано, на яку б тему хотіла пройти реколекції?» Отець очікував почути щось із розряду «внутрішніх замків» Терези Авільської. А дівчина відповіла: «Я хочу знову і знову чути про Божу любов». Повірте, ніколи не буде забагато слів про любов. Вони ніколи не проїдаються і не стають буденними, як «добрий день». Ні. Якщо ці слова говорять із почуттями, вони постійно нас запалюють і надихають. Окрилюють.

Чоловіки, будь ласка, говоріть частіше своїм коханим ці такі прості три слова «Я кохаю тебе». Нехай ваша творчість у цьому плані не має меж! Говоріть їх усно, пишіть. Пишіть на запотілому склі трамвая, у записках на холодильнику, в тих самих смс-ах і в листівках. Не варто бути скупими на слова, адже ми не так вже й багато живемо на цьому світі… Чути, що її кохають – це одна з психологічних потреб жінки. Наряду з цим стоїть і потреба в обіймах. Психологи порахували, що для того, аби в сім`ї панував мир і приємна атмосфера, чоловік повинен обіймати свою дружину щонайменше дванадцять разів на день. А Ви, шановний, скільки разів це робите?

джерело: CREDO