10 якостей справжнього чоловіка

10 якостей справжнього чоловікаЖіноче бачення того, яким повинен бути справжній чоловік…

Тому без зайвих передмов зустрічайте жіночий погляд про справжніх чоловіків!

Справжній чоловік повинен бути …

1. Твердим

У справжнього чоловіка обов’язково повинен бути твердий характер. Інакше як він зможе забезпечити благополуччя собі і своїй сім’ї? Тільки сильний духом чоловік зможе прийняти вольове, відповідальне рішення і відстояти свою точку зору.

2. Рухливим

Не тільки в плані фізичних навантажень, (хоча і це теж), але і в сенсі рухливості розуму. Він уміє прийняти швидке і мудре рішення, він завжди прагне до чогось більшого, він уміє аналізувати життєві ситуації.

3. Сильним

Навіть якщо він не вийшов зростом, він все одно буде ходити в спортивний зал і займатися в міру своїх можливостей природних даних. Слабкий чоловік не зможе захистити своїх дітей, не зможе носити на руках свою кохану, і не зможе навіть допомогти підштовхнути несправний автомобіль товариша (своя машина у справжнього чоловіка завжди в ідеальному стані).

4. Цілеспрямованим

Він повинен мати чіткі життєві цілі і найголовніше, він добивається їх. Незважаючи ні на що, він завжди йде вперед і бере своє. Невдачі для нього не критичні, тому він знає чого хоче і після падіння завжди піднімається.

5. Люблячим

Справжній чоловік любить себе, своїх батьків, дружину і дітей. Сім’я – це той базис, на якому будується його життя. Кар’єра і фінансовий успіх справжньому чоловікові потрібні не для понтів, а для високого рівня життя його рідних. Він ніколи не дозволить собі вдарити жінку, а якщо кохана плаче, він зможе її заспокоїти і приголубити. Але не ганчірка! Безпідставних скандалів не потерпить, і сам такого не влаштує, вміє слухати співрозмовника.

6. Самостійним і відповідальним

Він ніколи не забуде забрати дитину з садка, і в екстреній ситуації зможе сам попрасувати свої сорочки. Він бере на себе відповідальність за своїх рідних і близьких, і до будь-якого заняття (нехай навіть це викошування трави на присадибній ділянці) відноситься так, ніби від цього залежить його доля.

7. Вміє готувати

“Кухня – не місце для чоловіків!” – Це гасло невдах. Справжній чоловік не помре від голоду, якщо дружина поїде на тиждень в гості до мами. Навпаки, до приїзду коханої він приготує смачну вечерю. Але в повсякденному житті готувати повинна жінка.

8. Акуратним

Він не розкидає свої речі по всій спальні, а акуратно складає і прибирає в шафу (вішає на плічки). У салоні його автомобіля завжди чисто, а на комірі сорочки немає навіть натяку на пляму.

9. Не питущим

Він уміє отримувати задоволення від життя і без спиртних напоїв і до того ж відмінно знає ціну своєму здоров’ю. Кому в наш час потрібні алкоголіки?

10. Різним

А тепер найголовніше. У кожної жінки своє уявлення про справжнього чоловіка. Для когось і лисий, товстенький. Але повірте мені, чоловіки, ви намагаєтеся бути “справжніми” не для “неї”, а для себе! Навіть якщо ви знайшли ту єдину, яка любить вашу несвіжу білизну, це не привід ходити в ній три тижні підряд!

Задумайся про свій спосіб життя і постаратися змінити його на краще.