Мета…

Мета...

Що робите ви коли ставите перед собою мету…
Так часто буває, що поставили мету і відразу ж самі влаштовуємо саботаж по повній. І чому ж? Тому що не готові, тому що є страх, не взяли на себе повну відповідальність і так далі. Ще є момент, коли всі навколо запевняють, що так бути не може. Хто вони, що вирішили може чи ні?
А можливо, навпаки, коли говорять “не може бути”, то запросто може бути, та ще і в безлічі варіантів. Дозвольте собі прибрати кордони! Якщо свідомо вибрати ціль, тоді зявляється величезна перевага! Просто уявіть що ви отримали те, до чого прагнули, відчуйте як з цим живеться, що будете робити далі, проникніться всім, що відбувається після здійснення бажаного, насолодіться всіма можливостями.
Що насправді необхідно – це уявити в деталях те, чого ви насправді хочете. Наш мозок краще працює, коли ми уявляємо свою мету в образах, в “картинках”, і тоді він сам організує роботу так, щоб ваша мрія стала реальністю. Постарайтесь повністю проникнутись цією метою , разом з цим не переставайте діяти і діяти, рух завжди, постійно і обов’язково кожен день. Визначте собі що далі після того, як мета отримана, познайомтесь зі своїм новим станом, прийміть його, творчо погляньте з різних сторін і подивіться що ще можна додати, що і куди помістити. Дійте з насолодою як повноправний господар або господиня нової реальності. І коли з’явилося відчуття і бачення мети, тепер потрібно просуватися крок за кроком, щоб мрія стала реальністю!

В завершення хочеться додати притчу, про жабенят:

Змагання жабенят.
Жили-були маленькі жабенята… які організували змагання з бігу.
Їх мета була забратися на вершину вежі. Зібралося багато глядачів, які хотіли подивитися на ці змагання і посміятися над їх учасниками…
Ніхто з глядачів не вірив, що жабенята зможуть піднятися на вершину вежі. Чутні були такі репліки:
– Це занадто складно! Вони ніколи не піднімуться на вершину!
– Немає шансів! Вежа занадто висока!
Маленькі жабенята почали падати один за одним…
Тільки один піднімався все вище і вище…
Врешті-решт всі жабенята впали, за винятком одного жабеняти, який додавши всі зусилля, забрався на вершину!
Виявляється – Переможець був глухий!

Мораль:
Ніколи не слухайте людей, які намагаються передати вам свій песимізм і негативний настрій – вони забирають у вас найзаповітніші мрії та бажання. Не забувайте про силу слів!
Будьте глухими, коли люди вам будуть говорити, що ваші мрії нездійсненні!

Ростислава Пекарюк