“Терапія Подружньої Любові” – Альбісетті Валеріо (Valerio Albisetti)

"Терапія Подружньої Любові" - Альбісетті Валеріо (Valerio Albisetti)Аудіо книга: “Терапія Подружнього кохання” – Альбісетті Валеріо (Valerio Albisetti)
Як вирішувати проблеми спільного життя. Книга адресована людям, які перебувають у шлюбі або мають намір створити сім’ю. Тут ви знайдете анкети та психологічні вправи, світоглядні орієнтири та практичні поради.
Автор дає опис захисних механізмів, які блокують розвиток, і ілюзій, згубних як для шлюбу, так і взагалі для людського життя, відстежує динаміку розвитку відносин між різними типами особистостей.

—-
Я вірю в любов. Але переконаний в тому, що для більшості людей існують проблеми любові до самих себе і до інших. Вступаючи в шлюб, ми щасливі, сповнені впевненості й надії, розташовані йти один одному назустріч – не по легковажності і не тому, що не знаємо про майбутні труднощі або про різниці характерів, просто ми впевнені в тому, що сила нашої любові подолає все.

Проте в більшості випадків це не так.
Сьогодні подружжя, навіть люблячих один одного, розділяє глибоке самотність.

Мета цієї книги – дати надію всім, хто вірить в шлюб. Однак це не підручник, повний правил для застосування в спільному житті. Пропрацювавши багато років консультантом з питань подружніх відносин, я переконався в тому, що подібні методи та приписи не приносять ніяких результатів. Людям потрібен текст, який допоможе їм зрозуміти самих себе і внутрішню сутність іншої людини.

Тільки віра в Бога може подолати певні важкі кризи в подружніх стосунках.

У моєму психотерапевтичному методі віра являє собою центральний пункт, психічну і духовну структуру, яка дозволяє особистості знайти більш високу і багату змістом форму в порівнянні із земним людським існуванням.

Віра перешкоджає тому, щоб ми робили в реальному житті установку на панування і володіння.
Віра здійснює найбільш радикальне зміщення “я”: від окремого суб’єкта до Бога.
Віра дозволяє жити в гармонії з життям, з самими собою, зі своїми ворогами, з самою смертю.