Покликання чоловіка, відкрити в собі очі батька.

Покликання чоловіка, відкрити в собі очі батька.
31 січня в м.Львові в монастирі оо.Оріоністів на вулиці Лінкольна 12 відбулися реколекціі ( духовні вправи ) , для чоловіків на тему: *Покликання чоловіка, відкрити в собі очі батька*.
Але для мене є важливо постійно дбати про підвищення своєї кваліфікації як батька і чоловіка. Світ міняється,, міняється покоління,, і для вирішення певних проблем у стосунках з дітьми, дружиною та особистих, нам допомагають духовні вправи. Такі собі маленькі відрядження на “пустиню”, де ти можеш побути на самоті з Богом, стати перед ним в правді, почути що Він хоче нам сказати через слово Боже, ближніх. Одним з не мало важливих моментів є – ділення досвідом. І набравши оливи вертаю домів, несучи це велике багатство, щоб підсилити домашній вогонь любові.

На участь в реколекціях були запрошені як учасники “Домашньої Церкви”, а також і нові його учасники. Кількість осіб становила близько 30 чоловіків, де наймолодшому було лише 18 років а найстаршому – 69 років. Для участі в реколекціях було запрошено о. Юрія Бангу ЧНІ, який дав нашим учасникам можливість переглянути своє ставлення до своєї дружини через призму Євангельского оповідання про Блудного сина.

Повна гармонія неможлива без відновлення своїх стосунків з Богом. Коли дивиться на нас Ісус, ми не можемо встояти, людські погляди можуть бути інколи фальшивими. Христос дивиться інакше. Після зустрічі з Христом в мене змінюється погляд на себе, дружину, дітей, людей. І дійсно, повертаючись додому, я вчуся по іншому дивитися на свою дружину, і бачити в ній квітку яку Бог мені подарував зі свого Божественного саду, для того, щоб вона якнайдовше квітла.

Кожен з учасників вчився дивитися на свою половинку не як старший син, і не як молодший, але як люблячий батько. На завершення , всі учасники подякували о. Юрію за те, що допоміг всім переосмислити своє ставлення до своєї половинки. Також слова подяки звучали в адрес організаторів цієї зустрічі, активних учасників Домашньої церкви УГКЦ м. Львова.

о. Юрій Кашуба

.