“Чоловічий і жіночий мозок” – Марк Гангор

"Чоловічий і жіночий мозок"  - Марк ГангорМарк Гангор – знаменитий американський психолог і пастор, який з такою легкістю і гумором розповідає в циклі семінарів, під назвою «Чоловічий і жіночий мозок» – про різне мислення обох статей. Слухаючи його ви отримаєте величезний заряд енергії, любові та іронії, адже всі складнощі шлюбу лише в нерозумінні і небажанні розібратися. Так як чоловічий і жіночий мозок мислять по-різному, приймають рішення по-різному і отже дають поради по-різному.
Існує кілька законів шлюбу, які потрібно знати…

 Закон перший: чоловіки і жінки не створені рівними
У цій частині Гангор призводить наочні приклади того, наскільки різні чоловіки і жінки, і наскільки по-різному вони сприймають світ. Він пише: «Чоловіки займаються сексом, жінки – любов’ю. Чоловіки люблять речі, жінки – людей ».
 Закон другий: чоловіки і жінки думають по-різному
Гангор чоловічий мозок являє у вигляді шафки з безліччю поличок, і коробочок, що так акуратно складені. І якщо чоловікові необхідно вирішити якусь проблему, він акуратно дістає необхідну коробочку, і приступає до розгадки проблеми. Мозок жінки – це нескінченний клубок електрично-оголених проводів, що пов’язані між собою абсолютно незв’язно.
 Закон третій: чоловіки і жінки спілкуються по-різному
У відео можна побачити як на прикладах Гангор описує сприйняття найпоширеніших слів, таких як «5 хвилин», «нічого» жінкою і чоловіком. Адже ми з досвіду знаємо скільки насправді займають наші «5 хвилин», так навіщо ж обманювати себе і чоловіка, замість того, щоб в дійсності назвати точний час, і не викликати роздратування у свого коханого.
Закон четвертий: чоловіки і жінки хочуть різного
 Пастор Гангор з легкістю описує нескінченне сексуальне бажання чоловіків, про рівень їх тестостерону, і про жінок, що народжені для любові і романтики. Він намагається донести головну думку, що чоловік любив, любить і буде любити секс, тому ви його ніколи не перевиховати. Просто необхідно навчити чоловіка «заслужити» секс. Але не плутайте це з маніпуляцією!
 Решта закони говорять самі за себе:
 закон п’ятий – жінки створені віддавати, чоловіки – брати,
 закон шостий – закон бажання,
 закон сьомий – закон любові.

Цей курс лекцій відкриє вам очі на багато ваших проблем, які зникнути самі по собі. Тому любіть один одного, задавайте питання один одному і не бійтеся пізнавати один одного.
відео, рос. мова


{PAGEBREAK}


{PAGEBREAK}
повний курс