Тільки ви можете зробити те, що можете зробити тільки ви!

Тільки ви можете зробити те, що можете зробити тільки ви!

Одне рисове зернятко переважує чашу ваг .
Одна людина робить з поразки перемогу.
М / ф « Мулан »

Кожен може змінити цей світ на краще. У кожного є щось унікальне і прекрасне, що можете дати людям ТІЛЬКИ ВИ! Саме вам дано унікальні таланти, здібності, ідеї , можливості . Так реалізуйте їх! Зробіть цей світ прекраснішим, а людей навколо – щасливішими. Не бійтеся діяти і шукати справу свого життя і свій шлях . Бійтеся жити безглуздо і безплідно .
У вашому житті були ситуації, з якими, як ви думали, ви не впораєтеся. І все ж, ви впоралися. У вашому житті були проблеми, які, як ви думали, ви не вирішите. І все ж, ви їх вирішили. У вашому житті були втрати, які, як ви думали, ви не переживете. І все ж, ви пережили. Хоча дорога була нелегкою, ви успішно пройшли по ній. І, можливо, згадавши про це, ви зрозумієте, що немає причин сумніватися в собі.
Навколо так багато можливостей для роботи і служіння, так багато потреб , які можна або потрібно задовільнити, так багато нереалізованих ідей, так багато способів створити щось цінне. Тому не бійтеся і розпочинайте свою справу , свій проект, свій бізнес, блог, пропонуйте допомогу, створюйте щось нове …
Я знаю, що вам не все одно.
• Тільки ви можете змінити вашу сім’ю.
• Тільки ви можете вплинути на ваших дітей.
• Тільки ви можете підтримати вашого чоловіка.
• Тільки ви можете реалізувати ваші ідеї.
• Тільки ви можете зробити ваші мрії реальністю.
• Тільки ви можете змінити цей світ на краще.
Ви вірите в це? Я вірю !
Так давайте ж, з Божою допомогою, зробимо це вже сьогодні!
Давайте перестанемо нарікати, а просто подякуємо Богу, за все те хороше, що нам дано! І розпочнемо змінювати те, що треба змінити.

І найголовніше : ЩО ВИ збираєтесь зробити
ВЖЕ СЬОГОДНІ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ
ЗМІНИТИ ВАШУ РОДИНУ і КРАЇНУ
НА КРАЩЕ ?

Марія Хомів