Мистецтво бути здоровим тілом та душею. Щотижневий тренінг

Мистецтво бути здоровим тілом та душею. Щотижневий тренінг
Кожного дня відбувається багато подій – в сімї, в суспільстві, в країні: поряд з радісними ситуаціями відбуваються конфлікти, втрати, розчарування. Наш організм відчуває все, навіть те, що ми намагаємось самі від себе приховати, витіснити. І рано чи пізно накопичені проблеми, приховані емоції дають про себе знати у вигляді різних порушень, симптомів, депресивних станів, ніби допомагаючи відновити той наш внутрішній діалог, який ми з якихось причин втратили. Такий собі місточок між тілом та душею.
На тренінгах Ви будете вчитись знаходити баланс між тілом та душею, між хворобою та здоровям, дізнаєтесь, як хвороба вирівнює життєвий баланс, як важливо дозволяти собі відчувати емоції та адекватно і вчасно їх проявляти, як поводитись в конфліктних ситуаціях. Отримаєте стратегії подолання стресу та вмінння ставити перед собою ціль бути здоровим з допомогою своїх власних сил та ресурсів.

Бонусом для учасників будуть цікаві відкриття про нові та незнайомі речі в житті кожного з нас, а також багато цікавих несподіванок. Тому, запрошую всіх бажаючих доторкнутись до струн власної душі, щоб мелодія Вашої душі звучала гармонійно та неповторно!

Треніг проходитиме в м.Моршин кожного понеділка з 17.30 до 19.00 в парафіяльній світлиці УГКЦ.

Детальніше за посиланням:Сайт Ростислави Пекарюк