Авраам, батько віри (1 – 7 частини)

Авраам, батько віри (1 - 7 частини)

Святе Письмо називає Авраама “батьком віри”.
Його постать, його життєва історія може бути для нас певним дзеркалом духовного батьківства, духовного керівництва, лідерства.

цикл біблійних аудіокатехиз на радіо МАРІЯ

Авраам – 1 ” Божий виклик”

Авраам – 2. ” Встань і іди”

Авраам – 3: битва царів. (слухати онлайн) В книзі Буття ми натрапляємо на дивний опис битви царів. Яке місце Авраама в цій баталії ? Що ця давня битва може пояснити мені у мирному житті сьогодення. Цікаві трактовки, оригінальні висновки, неймовірна близькість до життя.

4. Агар і Сара. (слухати онлайн) Історія Агар і Сари відома багатьом, але оригінальні трактовки отця Романа Лаби відкривають нові горизонти у розумінні Божого Слова. В передачі “Бібілійний погляд” ви зможете знайти відповідь на питання, які можливо не наважувалися ставити собі самі. Історія багатотисячорічної давнини сатє живою і гострою для мене сьогодні. Чому? Як? Можеш ризикнути – і відкрити своє серце для Бога і, що не менш важливо, для себе…

5. Авраам: в пошуках імені (слухати онлайн) В сімнадцятому розділі Господь об’являється патрархові віри так, ніби вони зустрілися вперше. “Я Господь Бог Твій. Ходи непорочно”. Напевно Авраам мав право обуритися: “А як я ходив до цього дня?” Зауважимо, що ці слова Бог говорить майже столітньому старцеві, який за покликом Бога багато років тому вийшов з дому свого батька.
Взаємини Бога з Авраамом не були простими. Багато парадоксів, загадок, але й дороговказів і світла можна відкрити, відкривши Біблію..

6. Содом і Гомора

7. Содом і Гомора (продовження)
Отець Роман Лаба продовжує оповідь про Авраама, про Содом і Гомору. Що означають ці стародавні тексти з точки зору нашого сьогоднішнього життя. Що ця катастрофа має промовляти мені? Як навчитися виходити з не Божого оточення? Як розрізняти добро і зло в буденних подіях нашого повсякдення?