Запилена святість. Книга суддів. Єфта – складний вибір

Запилена святість. Книга суддів. Єфта - складний вибір
Один із звитяжців віри, про якого згадується в Посланні до Євреїв, Єфта, суддя Ізраїля. Але його життя починалося жахливо – він був сином блудниці, його вигнали з дому батька, навіть батько за нього не заступився. Але Єфта здобув все, а потім втратив все – свою дочку, яку приніс у всепалення.
В циклі передач “Запилена святість” на Радіо Марія

Дитинство Єфти
Один із звитяжців віри, про якого згадується в Посланні до Євреїв, Єфта, суддя Ізраїля. Але його життя починалося жахливо – він був сином блудниці, його вигнали з дому батька, навіть батько за нього не заступився. Але Єфта здобув все і втратив все, свою дочку, яку приніс у всепалення.

зберегти як

Єфта був вигнаний з батьківського дому в Гілеаді братами, коли батько мовчав. Мати Єфти була блудницею (повією), тому маленький Єфта не мав права оскаржити рішення законних дітей Гілеада. Він втік, а потім після багатьох років поневірянь повернувся в це місто, в це місце поразки і приниження вже переможцем. А де твій Гілеад? Чи маєш сили туди повернутися чи постійно уникаєш його?
зберегти як

З однієї сторони Єфта поклявся, що віддасть на всепалення перше, що вийде з його дому, а з іншої сторони Господь називає гидотою будь-які людські жертвоприношення. Як вчинити в такій нелегкій ситуації? З однієї та іншої сторони – гріх і непевність. Як розпізнавати Божу волю у важких життєвих ситуаціях?
зберегти як