Відбулася друга серія жіночих реколекцій

Вілбулася друга серія жіночих реколекцій
І знову, 12 грудня, у катехитичному класі при церкві святого Онуфрія, відбулися жіночі реколекції, які провела досвідчена та практикуюча психолог Лідія Кондратик (див. блог Лідії Кондратик). На другу зустріч повторно прийшло чимало жінок, які хочуть покращити, вдосконалити свої сімейні взаємини, швидко знаходити шляхи вирішення конфліктів, миттєво, але по-християнськи, реагувати на складні життєві труднощі.
Темою цього семінару були жіночі та чоловічі потреби: «Наші справжні потреби та бажання у подружжі. Як їх розуміти і задовольняти в подружжі». Спочатку ми згадали про тему попередньої зустрічі, акцентувавши на найважливіших моментах. Впродовж восьми годин жінки роздумували над власними «забаганками», шукали відмінності між жіночими та чоловічими необхідностями, з’ясовували яку роль при цьому відіграє настрій та емоції жінки. Як і попереднього разу, досить часто ми при вивченні шляхів з’ясування потреб у сімейних стосунках відходили до питань, пов’язаних із вихованням дітей. Досить неочікуваним та для декого й важким завданням від Лідії Кондратик виявилось завдання написати більш ніж 20 своїх потреб, які ми потім детально обговорили та проаналізували у невеличких групах. Цікаво було послухати про чотири сфери, в яких потребно дбати про себе (тіло, душа емоційно, душа духовно, соціально).
Зустріч вдалася знову ж таки неймовірно цікавою, захопливою, дискусійною, щирою та по-домашньому теплою. Присутні отримали масу позитиву та корисної інформації. Висловлюємо щиру подяку пані Лідії за підготовку і проведення реколекцій та з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей.
Не буду розкривати детально всіх «родзинок» наших жіночих посиденьок, а щиро запрошую на наступну зустріч, що відбудеться 23 січня 2016 р. при храмі святого Онуфрія (початок о 9.00).