7 ступенів духовного зростання – Брюс Вілкінсон

7 ступенів духовного зростання - Брюс ВілкінсонЗ боку здається зі у вас все прекрасно, але вас не покидає відчуття, що щось не так.
Може ви поглинені побутом, щоб не має часу вгору глянути. Ласкаво просимо на курс Брюса Вілкінсона “Сім ступенів духовного зростання”.
У цьому курсі лекцій ви дізнаєтеся про себе щось нове, про що ніколи не замислювалися. Ви дізнаєтеся на якому щаблі духовного життя ви перебуваєте, а яку вже пройшли. Ви знайдете відповідь на цілий ряд питань. Як довго ви були на цьому ступені? А може бути ви застрягли, зайшли в глухий кут і ніяк не виберетеся. Або ж ви впритул наблизилися до перехідного моменту і потрібен лише поштовх, щоб піднятися на наступний щабель і скуштувати всі її переваги. Чи замислювалися ви про щаблях духовного життя?

01-02 – Огляд
03-04 – Покаяння
05-06 – Посвята
07-08 – Поведінка
09-10 – Пізнання Бога
11-12 – Зміна характеру
13-14 – Спонукання
15-16 – Повнота життя

Брюс Вілкінсон – доктор педагогічних наук, засновник міжнародної організації “Подорож по Біблії”, що розробляє високоякісні біблійні курси, ресурси і семінари і працює більш ніж у вісімдесяти країнах світу. Він є автором і ведучим популярних книг і семінарів, а також методу прискореного огляду Біблії, має міжнародне визнання.