Завершилась “молитовна зустріч” для хлопців

В Свято-Миколаївській обителі крехівського монастиря відбулась «Молитовна зустріч» для хлопців «Христос – Дорога, Правда і Життя», де молоді люди змогли призадуматись над своїм майбутнім. В якій взяло участь 84 хлопці. Незалежно від вибору стану (подружжя, священства чи монашого життя), людина може відшукати своє щастя лише в єдності з своїм Творцем, що сповнює її своєю любов’ю. Кожний з хлопців мав можливість розважити й збагнути істину, що незалежно як він міркує чи обраного ним шляху в житті, всі висновки повинні постійно випробовуватися зіставленням із словами й повчанням Ісуса Христа. Спаситель не ломиться нікому в серце, Він очікує, щоб Його запросили і побажали прийняти, щоб Він міг змінити якісно життя кожного. Тому, ми маємо безсумнівно, знайти час серед шуму і суєти цього світу, щоб у безмовності й тиші серця очікувати на зустріч з Христом, що подає наснагу й силу для дальшого руху в життя.
На «Молитовній зустрічі», хлопці могли почути життєвий досвід осіб, що колись занапастили своє життя наркотичною залежністю, і як Христос змінив і направив їх життя. Юнаки мали можливість поспілкуватись і отримати науки від отців: протоігумена Пантелеймона Сламахи; магістра Івана Майковича; о. Анастасія Кабаля; о. Йосафата Коваля. «Молитовну зустріч» приготовили і провадили отці василіяни: о. Іван Логай; о. Андрей Павлишин; о. Юстин Борис, за підтримки ігумена Крехівського монастиря о. Атанасія Євуша.
Всі речі в цьому світі мають два аспекти: як вони виглядають зараз і як вони будуть виглядати потім. Часто легкий шлях може спершу здатися привабливим, а важкий – задушливим. Проте, щоб правильно оцінити все, потрібно дивитися не на початок шляху, а на його кінець; потрібно бачити речі не в світлі часу, а в світлі вічності, яку освітлює Христос. І нехай всім учасникам «Молитовної зустрічі» в цьому поможе Христос.