Малюк /Little Boy/ (2015)

Малюк /Little Boy/ (2015)
Малюк / Little Boy
Рік виходу: 2015
Жанр: комедія, драма, військовий.
Режисер: Алехандро Гомес Монтеверде

Фільм про любов батька до сина, жертовну любов сина до батька, віру розміром з гірчичне зерно (Матвія 17:20), мудрого священника.
Рекомендовано до сімейного перегляду.
Особиста оцінка 10 (з 10).

Сюжет фільму: Пеппер народився в невеликому рибальському селі і ріс разом зі своїми батьками і старшим братом. Наставником і кращим другом для нього став його батько, на якого він завжди мріяв бути схожим. Вони проводили разом багато часу і були дуже близькі один з одним. Але одного разу життя маленького Пеппера круто змінилося, адже почалася Друга світова війна, і його батько пішов на фронт, в той час як старшого брата Лондона не взяли добровольцем у зв’язку з плоскостопістю. Відхід глави сімейства на фронт став для всіх справжнім шоком, але більше всіх страждав Пеппер, для якого ця подія стала справжньою трагедією. Він навіть вплутався в авантюру, яку влаштував Лондон через свою велику неприязнь до японців. У підсумку старший брат опинився за гратами, а маленький герой був змушений відверто поговорити зі священиком, який розповів йому багато цікавого.
Священик запевнив хлопчика в тому, що його віра і бажання можуть допомогти повернути батька з війни. Священик допомагає Пепперу збільшити його віру, давши список важливих справ, які обов’язково слід виконати щоб віра була міцною. З цього моменту маленький хлопчик з усією відповідальністю береться за виконання важливих справ, які змінять не тільки його життя, але й життя оточуючих його людей. Але чи зможе він домогтися бажаного і знову побачити свого батька?

на жаль рекламу перед початком фільму не вдається вимкнути,
потерпіть 1 хвилину, а краще – вимкніть звук fellow


– – – – –
Малюк /Little Boy/ (2015)

фільм можна переглянути тут
Малюк /Little Boy/ (2015)