Шлях откровення (1-3)

Шлях откровення (1-3)Шлях одкровення: Початок кінця /Revelation Road: The Beginning of the End/
Шлях одкровення 2: Море скла і вогню /Revelation Road 2: The Sea of Glass and Fire/
Шлях одкровення 3: Чорний вершник /The Black Rider: Revelation Road/
Жанр: Бойовик
Рік до: 2013
Країна: США
Режисер: Гебріел Саблофф
В ролях: Девід А.Р. Уайт Брайан Босворт Ерік Робертс

Джош, мандрівний бізнесмен з темним минулим, про яке ніхто нічого не знає, крім нього самого. І його досьє є тільки за останні 5 років. Минуле очищено. Джош опиняється в запиленому Західному місті Техасу не в той час і перешкодив грабежу, скоєного бандою байкерів. Єдина мета Джоша полягає в тому, щоб швидше повернутися додому до своєї родини … живим. Неприродне світло в небі, що супроводжується землетрусами, кидає весь світ в хаос. Ніхто не очікував того, що сталося …


{PAGEBREAK}
Друга частина фільму є продовженням першої. На наступний день після Біблійного захоплення, Джош відправляється додому, щоб знайти свою сім’ю, і дізнатися, що трапилося. Він знову стикається з бандою байкерів, яка переслідувала його раніше і він об’єднує свої зусилля з молодою дівчиною, чия сім’я була вознесена на небо Богом поряд з іншими віруючими. Джош повинен зробити вибір, змиритися зі своїм минулим, як людина вибрала насильство, або вивчити нові шляхи і стати людиною віри. Що він вибере?

{PAGEBREAK}
Хороше життя пішло з маленького містечка. Слідом за цим пустка заповнилася відчайдушними бандитами. Джош МакМанус – блукач, що вміє битися, повинен знайти загадкового «пастиря» – небезпечна місія, яка піддасть його віру випробуванню.