Для дітей відкрили новий християнський сайт

Для дітей відкрили новий християнський сайт

«Вже більше двадцяти років ми займаємося виробництвом дитячого телепродукту, – розповідає директор Clara Studio монах-капуцин о. Юстин Русін. – Наші передачі транслювалися не один рік на Першому Національному телеканалі України. Та з приходом нової влади у 2010 році, ми помітили як цілеспрямовано український продукт став витіснятися із медіа-простору. І хоча Перший канал і має освітню місію, виявилося, керівництво стало не зацікавлене у вітчизняному продукті, в медіа-продукті про Україну».

О. Юстин каже, що тому вони і вирішили запустити сайт, щоб зробити доступною для всіх бажаючих їхній дитячий телепродукт. Тим паче, що Інтернет має значно ширші можливості, ніж телебачення, бо дає змогу будь-коли і будь-де подивитися саме те, що тебе цікавить. Також і свій сайт вони зробили дуже простим і доступним для дітей.

Зараз на сайті clarastudio.tv вже можна подивитися такі рубрики:
«Сателіт» – пізнавальні розповіді про все у світі (наприклад, пісок, зірки, відлік часу);
мультсеріал «Пригоди лісових друзів»;
«Розповіді Доброї Книги» – мультики на біблійні теми;
«Містечко Надія» – міні-передачі про повчальні пригоди дітей;
«Кіт-мандрівник» – подорожі цікавими місцями України разом із ведучим-котом;
«Добрі манери» – уроки етикету для дітлахів, а також «Професор» – рубрика, яка змусить малих таки відірватися від комп`ютера, щоб самим спробувати повторити експерименти шаленого професора.

Щодня сайт поновлюється свіжими матеріалами, а невдовзі там будуть нові рубрики, виконані у форматі 3D і з новими сучасними героями, які живуть у віртуальному просторі. Ця продукція вже транслювалася телекомпаніями Польщі, Словаччини, Німеччини, Італії й отримала визнання серед маленьких європейців і їхніх батьків. Однак, лише деякі з цих проектів свого часу були представлені на вітчизняному телебаченні. Тепер же українські глядачі отримують можливість познайомитися і заприятелювати з героями дитячих сюжетів. Творча команда Clara Studio говорить, що «ці короткі історії – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні, а головне – вони наші рідні, українські».

Clarastudio.tv – абсолютно безпечний і простий у користуванні інтернет-ресурс, відвідувати який діти можуть самостійно.