від Анничка Федунь | Вер 24, 2017 | Корисно і цікаво
Коли мама вбиває дитину в своєму лоні , то Господь плаче… Господь зробив їй найцінніший дарунок, а вона його не прийняла….Вона боялася , що не вистачить грошей, сили, що покине чоловік, що вона не зробить кар”єри, що дім надто малий, щоб прийняти ще...
від Петро Гусак | Жов 2, 2015 | Блог Петра Гусака, Захист життя
Петро Гусак, д-р філос.Інститут Родини і Подружнього ЖиттяУкраїнський Католицький УніверситетАБОРТ – ДОКАЗ ІСНУВАННЯ ДИЯВОЛАКоли чуєш різноманітні аргументи на захист абортів, мовляв, це право жінки – вирішувати, чи народжувати свою дитину, чи ні, право жінки...